Sakarya Işık İlköğretim Okulu'ndan ABD'ye Uzanan Mektup Arkadaşlığı - Son Dakika

Sakarya Işık İlköğretim Okulu'ndan ABD'ye Uzanan Mektup Arkadaşlığı

04.01.2012 15:02
Sakarya Işık İlköğretim Okulu'ndan ABD'ye Uzanan Mektup Arkadaşlığı, System.String[]

Özel Sakarya Işık İlköğretim Okulu öğrencileri, Amerika'nın Kentucky eyaletinde South Height İlköğretim Okulu öğrencileriyle mektup arkadaşı oldu.

Özel Sakarya Işık İlköğretim Okulu öğrencileri, Amerika'nın Kentucky eyaletinde South Height İlköğretim Okulu öğrencileriyle mektup arkadaşı oldu. Işıklı öğrenciler, Amerikalı arkadaşlarından gelen mektuplara cevap yazarak ABD'ye yolladı.

Özel Işık İlköğretim Okulu İngilizce Öğretmeni Kübra Bayraktar, öğrencilerin İngilizce mektup yazarken kendilerini en güzel şekilde ifade etmelerinin sevindirici olduğunu söyledi. Öğrencilerin dil eğitiminde bu tür projelerin çok önemli olduğunun altını çizen Bayraktar, ayrıca mektuplaşan öğrencilerin arkadaş olduklarını ve birbirlerine ülkelerini en iyi şekilde anlattıklarını vurguladı. Özel Işık İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı İbrahim Çuban ile Sakarya Merkez Postanesi'ne gelen öğrenciler buradan yazdıkları mektupları gönderdi. Yabancı dil eğitimine büyük önem verilen Özel Işık İlköğretim Okulu, aynı zamanda Cambridge Universitesi UCLES sınavları koordinatörlüğünü de yürütüyor.

Sakarya Işık İlköğretim Okulu'ndan ABD'ye Uzanan Mektup Arkadaşlığı
Sakarya Işık İlköğretim Okulu'ndan ABD'ye Uzanan Mektup Arkadaşlığı

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Sakarya Işık İlköğretim Okulu'ndan ABD'ye Uzanan Mektup Arkadaşlığı - Son Dakika


Son Dakika

Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son dakika: Azerbaycan ve Ermenistan, insani ateşkes konusunda anlaştı Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı Ermenistan, Dağlık Karabağ'a getirdiği PKK'lı teröristlere Azerbaycan askeri üniforması giydirdi 6 maçta 6 gol atan Alanyasporlu Davidson, Süper Lig gol krallığında zirveye oturdu