Sakarya MÜSİAD Hendek Kaymakamlı'ğında - Son Dakika

Sakarya MÜSİAD Hendek Kaymakamlı'ğında

15.02.2017 14:38
Sakarya MÜSİAD Hendek Kaymakamlı'ğında, System.String[]

Yönetim kurulu üyeleriyle birlikte her hafta bir ilçeye giden MUSİAD Sakarya şube Başkanı yaşar Coşkun; önceki gün Hendek Kaymakamı Orhan Burhan'ı makamında ziyaret etti.

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve Yönetim Kurulu Üyeleri; Hendek İlçe programları çerçevesinde Hendek Kaymakamı Orhan Burhan'ı makamında ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgi verdi. Samimi bir ortamda geçen ziyarette; MUSİAD'ı ve Sakarya'daki yaptıkları projeleri anlatan Başkan Coşkun; birçok üyesinin Hendek'te yatırım yaptığına dikkat çekti. Ziyarette; Başkan Vekili Salih Bakkaloğlu, Başkan Yardımcısı Zafer Boz, Talha Sunman ve Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Filizfidanoğlu, Yusuf Erkan, Burhan Şen, Muhammet Çapoğlu, Gençlik Kurulu Başkanı Uğur Çarboğa ve Şube Müdürü Emre Ozan'da yer aldı.

Kaymakam Burhan MÜSİAD'ı tebrik etti

Türkiye'nin en büyük ve köklü STK'larından olan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği tarafından ziyaret edilmekten dolayı memnuniyetini dile getiren Hendek Kaymakamı Orhan Burhan; çalışmalarından dolayı Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve yönetimine teşekkür ederek; MÜSİAD üyelerinin Hendek'e yatırım yapması Hendek'in büyüyen bir ilçe olmasının göstergesi olduğunu söyledi.

Sakarya MÜSİAD Hendek Kaymakamlı'ğında

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Sakarya MÜSİAD Hendek Kaymakamlı'ğında - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kahramanmaraş'ta polisimizi şehit eden katil zanlısı hastanede öldü Çin aşısıyla ilgili spekülatif yorumlara Bilim Kurulu Üyesi Kayıpmaz'dan tepki: Araba değil bu Lille, Burak Yılmaz'ın golleriyle Sparta Prag'ı 2-1 mağlup etti Mine Tugay'dan ayna karşısında göğüs dekolteli pozlar! Paylaşıma beğeni yağdı Genç kadın, gelin arabasının yolunu kesip eski erkek arkadaşını son kez ikna etmeye çalıştı Fauci, Pfizer'ın korona aşısını onaylayan İngiltere'yi eleştirdi: Aceleci davrandılar Bağ evinde canlı müzikli eğlence düzenleyip tepki çeken 14 kişiye toplamda 44 bin lira ceza Son Dakika: Türkiye'de 3 Aralık günü koronavirüs nedeniyle 187 kişi vefat etti, 32 bin 381 yeni vaka tespit edildi