Sakın Konuşma Filmi - Son Dakika

Sakın Konuşma Filmi

01.07.2011 09:12
Sakın Konuşma Filmi, System.String[]

Sakın Konuşma filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Sakın Konuşma filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Nathan, Conrad şehrin en iyi psikiyatristlerindendir. Karısı ve minik kızıyla birikte güzel bir yaşamları vardır. Günün birinde doktor bir arkadaşı genç bir kız ile ilgilenmesini ister.

Elisabeth, Nathan%%1%ın alışık olduğu hastalardandır. Kızın, Nathan%%1%a söylediği ilk sözler " Sende onların istediğini istiyorsun değil mi? Asla söylemeyeceğim. Hiç birinize." olur.

Kısa süre sonra Nathan%%1%ın kızı kaçırılır, kaçıranlar kızının hayatına karşılık altı rakamlı bir şifreden bahsederler Nathan%%1%a. Bu şifre hasta kızımız Elisabeth%%1%in beynindedir.

Yönetmen: Gary Fleder

Senaryo: Patrick Smith Kelly, Anthony Peckham, Andrew Klavan

Oyuncular: Jennifer Esposito, Famke Janssen, Skye McCole Bartusiak, Brittany Murphy, Michael Douglas

Filmin Türü: Gerilim

Orijinal Adı: Don't Say a Word

Yapım Yılı: 2001

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 113 dk.

Resmi Sitesi: http://www.dontsayaword.com/

Dağıtıcı Firma: Özen Film

Vizyon Tarihi: 30.11.2001

Sakın Konuşma Filmi

Son Dakika Güncel Sakın Konuşma Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bill Gates'in insanlara çip takmak için koronavirüs salgınını kullandığı iddiası yalanlandı Real Madrid'in eski futbolcusu Royston Drente, iflas etti Lille, Burak Yılmaz'ın golleriyle Sparta Prag'ı 2-1 mağlup etti Mine Tugay'dan ayna karşısında göğüs dekolteli pozlar! Paylaşıma beğeni yağdı Genç kadın, gelin arabasının yolunu kesip eski erkek arkadaşını son kez ikna etmeye çalıştı Fauci, Pfizer'ın korona aşısını onaylayan İngiltere'yi eleştirdi: Aceleci davrandılar Koronavirüs denetiminde pes dedirten görüntüler! Koltukların arasındaki gizli bölmede yakalandılar Kasımda yıllık enflasyonun yüzde 14,03 olmasıyla memura yüzde 3 fark, emekliye ise yüzde 7 zam göründü