Sakin şehir" Perşembe'de bisiklet ve yürüyüş yolu yapıldı - Son Dakika

Sakin şehir" Perşembe'de bisiklet ve yürüyüş yolu yapıldı

01.07.2022 18:06

Ordu'nun "Sakin Şehir" unvanlı Perşembe ilçesinde yapılan Bisiklet ve Yeşil Yürüyüş Yolu Projesi'ndeki çalışmalar tamamlandı.

Ordu'nun "Sakin Şehir" unvanlı Perşembe ilçesinde yapılan Bisiklet ve Yeşil Yürüyüş Yolu Projesi'ndeki çalışmalar tamamlandı.

Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, kentte bisiklet kullanımını yaygınlaştırmak, vatandaşlara sağlıklı yürüyüş, spor ve dinlenme alanları oluşturmak için başlatılan çalışmalar devam ediyor.

Bu kapsamda Parklar ve Yeşil Alanlar Dairesi Başkanlığı ekipleri, Perşembe ilçesinde Bisiklet ve Yeşil Yürüyüş Yolu Projesi kapsamında bir süre önce çalışma başlattı. Perşembe Limanı'ndan başlayan ve şehir merkezi istikametindeki yaklaşık 2 kilometrelik alanı kapsayan proje tamamlandı.

Sağlıklı ve çevreci anlayışla planlanan, kent estetiğine de katkı sağlayan proje çerçevesinde bisiklet yolunun yanı sıra kum asfalt uygulaması, çöp kovaları, oturma bankları, yön ve işaret levhaları, aydınlatma direkleri ve bisiklet park elemanları da sahil bandındaki yerini aldı.

YORUMLAR
500
Trump'ın evine düzenlenen baskından önce kafa karıştıran fotoğraf! Klozet atılan kağıtlar şüphe uyandırdı Trump'ın evine düzenlenen baskından önce kafa karıştıran fotoğraf! Klozet atılan kağıtlar şüphe uyandırdı Bülent Ersoy'a hayranından şaşırtan jest! Ham altın hediye etti Bülent Ersoy'a hayranından şaşırtan jest! Ham altın hediye etti Şizofreni hastası olduğu iddia edilen adam hastaneyi ayağa kaldırdı! 'Beynimdeki çipi çıkart' diyerek silah çektiği doktoru darbetti Şizofreni hastası olduğu iddia edilen adam hastaneyi ayağa kaldırdı! 'Beynimdeki çipi çıkart' diyerek silah çektiği doktoru darbetti
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Sakin şehir' Perşembe'de bisiklet ve yürüyüş yolu yapıldı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş