Saklambaç Filmi - Son Dakika

Saklambaç Filmi

05.07.2011 15:54
Saklambaç Filmi, System.String[]

Saklambaç filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Saklambaç filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Çocukluğunda Saklambaç oynayan herkes bunun ne demek olduğunu bilir. Bu kelimeler bizi tamamen masum, tasasız o güzel günlerimize geri götürür... Tek amacımız oyun oynarken saklanan arkadaşlarımızı bulup ortaya çıkarmaktır. Bir çok çocuk bu oyunu hayali arkadaşları ile oynamaktan bile zevk alır.

Fakat bazen bu hayali arkadaşlar çok gerçek olabilirler. …

Küçük Emily Callaway için de böyleydi. Hayali arkadaşı Charlie ile Saklambaç oynamak çok basit ve masum bir heyecandı. Oysaki kendisini babası David’in bile durduramadığı kabus gibi olayların ortasında bulur. Charlie kim ya da nedir? David bunu çok merak etmektedir. Nasıl oluyor da kızı böyle bir varlığın bu kadar etkisinde kalabilir?...Belki de Charlie aslında hayali değildir, belki de kanlı canlı bir varlık olmasa da kötü bir yaratıktır?

Oscar ödüllü® oyuncu Robert De Niro gerilim filmi Hide & Seek’ de dul ve problemli baba David Callaway rolü ile karşımızda. Dakota Fanning ise inanılmaz bir sırrı saklayan küçük kızı Emily rolünde...Hikayenin başlangıcında Callaway’in eşi Alison (Amy Irving) aniden ölüyor ve Emily büyük bir travma yaşıyor. Baba kız , Emily’nin annesi ile güzel günlerini yaşadığı Manhattan’dan New York’un kuzey mahallerinden birine taşınıyorlar. Bundan kısa bir süre sonra Emily Charlie adını verdiği hayali bir arkadaş geliştirir. David başlangıçta Charlie’yi Emily’nin kendisini ifade etmesine yardımcı olması açısından olumlu bir gelişme olarak görüyordu. Fakat başlarına gelen korkunç olaylar onu Charlie’nin gerçek biri olduğuna inandırmaya başlar.... Ve eğer öyleyse Charlie’nin durdurulması gerekmektedir.

“Gerçekten korkutucu bir hikaye yazmaya çalıştım,” diyor senarist Ari Schlossberg .“ New York şehrinde büyüdüm, ve benim için ormanlık alanlar her zaman korkulu yerler oldu. Ve elbetteki hikayemi de ormanlık bir yerde kurguladım.”

Yönetmen: John Polson

Senaryo: Ari Schlossberg

Oyuncular: Amy Irving, Elisabeth Shue, Famke Janssen, Dakota Fanning, Robert De Niro

Filmin Türü: Drama, Gerilim,

Orijinal Adı: Hide and Seek

Yapımcı Firma: 20th Century Fox

Yapım Yılı: 2005

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 101 dk.

Resmi Sitesi: http://www.hideandseekthemovie.com/home.html

Dağıtıcı Firma: Özen Film

Vizyon Tarihi: 01.04.2005

Saklambaç Filmi

Son Dakika Güncel Saklambaç Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

New York Times: Koronavirüs mutasyona uğradı, artık durdurulamaz hale geldi Dolmuş sorduğu şahıs "Yaklaşma, korona var" deyince öldüresiye dövdü Aziz Yıldırım'ın kızını tehdit eden çalışan için 7 yıllık hapis istemiyle dava açıldı Denizli'de korkunç koronavirüs iddiası: Yol kenarında çok sayıda tabut ve koruyucu kıyafet bulundu Beril Işık, eşi Kenan Işık'ın sağlık durumu hakkında çıkan haberleri yalanladı Tuba Büyüküstün, Ekin Mert Daymaz ile aşk mı yaşıyor? Rakibinin kafasına uçan tekme atan futbolcunun 6 maç ceza alması, Brezilya'da büyük tepki çekti Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan vatandaşa 'Varlık Barışı' çağrısı: Paranızı ve altınlarınızı sisteme dahil edin