Saldırgan, daha önce rahatsız ettiği hemşireyi başından vurarak öldürdü - Son Dakika

Saldırgan, daha önce rahatsız ettiği hemşireyi başından vurarak öldürdü

20.01.2022 15:36

Kartal'da aile sağlığı merkezine gelen Rahmi Uygun, hemşire Ömür Erez'i başından silahla vurarak öldürdü. Saldırganın daha önce hemşireyi rahatsız ettiği belirlendi. Polisin kaçan saldırganı yakalamak için çalışması sürüyor.

Saat 14.00 sıralarında Kartal 10 Numaralı Aile Sağlığı Merkezi'nde silahı ile içeriye giren Rahmi Uygun (39), Ömür Erez (33) ile tartıştıktan başına ateş etti.

Sağlık ocağında silahlı saldırıya uğrayan hemşire hayatını kaybetti

YAŞAMINI YİTİRDİ

Ömür Erez ağır yaralanırken 20 suç kaydı bulunduğu belirtilen Rahmi Uygun kaçarak uzaklaştı. Hemşireye ilk müdahale sağlık merkezinde yapıldı. Hemşire Ömür Erez daha sonra ambulansla Kartal Dr. Lütfi Kırdar Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı. Ancak Erez hayatını kaybetti.

Sağlık ocağında silahlı saldırıya uğrayan hemşire hayatını kaybetti

KISA SÜREDE YAKALANDI

Olay yerine gelen polis, emniyet şeridi çekerek inceleme yaptı. İl dışından geldiği belirtilen saldırganın daha önce hemşireyi rahatsız ettiği tespit edildi. Polis kaçan saldırganı kısa bir süre sonra Bağcılar'da yakaladı.

Sağlık ocağında silahlı saldırıya uğrayan hemşire hayatını kaybetti
YORUMLAR (2)
  • Rotasız Gassal: Allaha emanet yaşıyoruz bu ülkede.Nasıl bu hallere geldik böyle önce kendimizi sonra çevremizi sonrada aziz milletin başındakileri sorgulamak lazım Cevap Yaz 8 0 Yayından Kaldır
500
Sultanbeyli'de 5 katlı binanın çatısı alevlere teslim oldu Sultanbeyli'de 5 katlı binanın çatısı alevlere teslim oldu İşletmenin havalandırma kablolarını elini kolunu sallaya sallaya çaldı İşletmenin havalandırma kablolarını elini kolunu sallaya sallaya çaldı Kayseri'de hırsızlık operasyonunda 5 zanlı yakalandı Kayseri'de hırsızlık operasyonunda 5 zanlı yakalandı
Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Saldırgan, daha önce rahatsız ettiği hemşireyi başından vurarak öldürdü - Son Dakika


Advertisement