Son Dakika Haberleri: Saldırganın Serbest Kalmasına Kılıçdaroğlu'ndan İlk Yorum: Siyasal Baskı Var

Saldırganın Serbest Kalmasına Kılıçdaroğlu'ndan İlk Yorum: Siyasal Baskı Var

7 ay önce

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, şehit cenazesinde kendisine yumruk atan Osman Sarıgün'ün serbest bırakılmasıyla ilgili "Siyasal baskı olmasa böyle bir tablo ortaya çıkmaz" dedi.

Saldırganın Serbest Kalmasına Kılıçdaroğlu'ndan İlk Yorum: Siyasal Baskı Var, System.String[]

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kendisine yumruk atan Osman Sarıgün'ün serbest bırakılmasına ilişkin, "Siyasal baskı olmasa böyle bir tablo ortaya çıkmaz" ifadelerini kullandı.

"SAĞDUYUMUZU KORUMAK ZORUNDAYIZ"

Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin genel merkezinde Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ile görüşmesi sonrası gazetecilere açıklama yaptı. Kılıçdaroğlu, "Bana yapılan saldırı, daha doğrusu linç girişimi affedilecek bir olay değildir ama her şeye karşın sağduyumuzu korumak zorundayız" diye konuştu.

SALDIRGANIN SERBEST KALMASINA İLK YORUM

Kendisine yumruk atan Osman Sarıgün'ün serbest bırakılmasıyla ilgili soruyu yanıtlayan Kılıçdaroğlu, "Siyasal baskı olmasa böyle bir tablo ortaya çıkmaz" diye konuştu.

Saldırganın Serbest Kalmasına Kılıçdaroğlu'ndan İlk Yorum: Siyasal Baskı Var
Haber Yayın Tarihi: 24.04.2019 12:57 PSG'nin sahibi Nasser Al-Khelaifi Leeds United'ı satın alacak
Fenerbahçe'de Şampiyonlar Ligi çılgınlığı! 5 futbolcu için düğmeye basıldı Yargıç, tecavüz mağduruna sordu: Size 150 bin dolar verse cezasının hafifletilmesini kabul eder misiniz?