Saldırı Hazırlığındaki Teröristlere Hava Harekatı - Son Dakika

Saldırı Hazırlığındaki Teröristlere Hava Harekatı

25.04.2017 23:31
Saldırı Hazırlığındaki Teröristlere Hava Harekatı

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Şırnak kırsalında saldırı hazırlığı içinde olan terör örgütü mensuplarının bulunduğu mağaranın, düzenlenen hava harekatıyla tam isabetle imha edildiğini bildirdi.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Şırnak kırsalında saldırı hazırlığı içinde olan terör örgütü mensuplarının bulunduğu mağaranın, düzenlenen hava harekatıyla tam isabetle imha edildiğini bildirdi. TSK'dan yapılan açıklamada, "Bu gece 23'üncü Jandarma Sınır Tümen Komutanlığına bağlı operasyon icra edilen unsurlarca, Şırnak kırsalında mağara içinde yerleri tespit edilen ve saldırı hazırlığı içinde olan silahlı bölücü terör örgütü mensubu terörist unsurlara, 21.05-21.20 saatleri arasında Türk Hava Kuvvetlerine ait uçaklarca hava harekatı düzenlenmiştir. Hedef tam isabetle imha edilmiştir" denildi.

(Onur Emre Durak/İHA)

Saldırı Hazırlığındaki Teröristlere Hava Harekatı
Saldırı Hazırlığındaki Teröristlere Hava Harekatı

Fener Alayı ve Gençlik Yürüyüşü gerçekleştirildi Fener Alayı ve Gençlik Yürüyüşü gerçekleştirildi Cudi Dağı kırsalında teröristlere ait çok sayıda patlayıcı madde bulundu Cudi Dağı kırsalında teröristlere ait çok sayıda patlayıcı madde bulundu TSKGV bağışçısına bronz madalya ve beraat takdim edildi TSKGV bağışçısına bronz madalya ve beraat takdim edildi
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Saldırı Hazırlığındaki Teröristlere Hava Harekatı - Son Dakika


Advertisement