Son Dakika Haberleri: CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Saldırı Sonrası Tutulduğu Evden, Zırhlı Araçla Çıkarıldı

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Saldırı Sonrası Tutulduğu Evden, Zırhlı Araçla Çıkarıldı

3 ay önce

Ankara'da katıldığı şehit cenazesinde saldırıya uğrayan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, polis kontrolünde tutulduğu evden zırhlı bir araçla çıkarıldı.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Ankara'da katıldığı şehit cenazesinde bir grubun saldırısına uğradı.

CHP liderinin durumun iyi olduğu öğrenildi. Olay yerine çok sayıda güvenlik ekibi sevk edilirken, Kılıçdaroğlu güvenli bir eve alındı.

Evin önüne toplanan kalabalığın "PKK dışarı" sloganları attığı öğrenildi. Çok sayıda takviye birlik olay yerine geldi. Kılıçdaroğlu'nun içinde bulunduğu evin önündeki güvenlik çemberi genişletildi. İçişleri Bakanlığı ve Ankara Valiliği de konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

AKAR KILIÇDAROĞLU'NUN TUTULDUĞU EVE GELDİ

Kılıçdaroğlu'nun bulunduğu evden çıkarılması için zırhlı bir araç bölgeye intikal etti. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar da, Kılıçdaroğlu'nun tutulduğu eve geldi.

ZIRHLI ARAÇLA ÇIKARILDI

cumhuriyet Halk Partisi lideri Kemal Kılıçdaroğlu, tutulduğu eve Milli Savunma Hulusi Akar'ın gelmesinden kısa bir süre sonra zırhlı bir araçla çıkarıldı.

CHP'Lİ LEVENT GÖK: KEMAL BEY İYİ, SOĞUKKANLI OLMALIYIZ

Olay sırasında Kılıçdaroğlu'nun yanında bulunan CHP'li Levent Gök, saldırı anına ilişkin bilgi verdi. Gök, "Yaşanan arbedede hepimiz bir yere savrulduk. Kemal bey iyi, güvenli bir yere alındı. Soğuk kanlı olmalıyız. Genel başkanımız bir açıklama yapacaktır" dedi.

"HUKUKEN HER TÜRLÜ HESABI SORACAĞIZ"

CHP'li Sezgin Tanrukulu ise yaptığı açıklamada, "Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'na yapılan saldırıya zemin hazırlayan herkesden siyaseten ve hukuken her türlü hesabını soracağız" ifadelerini kullandı.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Saldırı Sonrası Tutulduğu Evden, Zırhlı Araçla Çıkarıldı
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğu, Ankara'da Şehit Cenazesinde Saldırıya Uğradı

Kimliği Belirsiz Kadın, Şehit Cenazesinde Kılıçdaroğlu'na Seccade ile Saldırdı

Ankara Valiliği'nden Kılıçdaroğlu'na Yapılan Saldırıyla İlgili Açıklama Geldi

Haber Yayın Tarihi : 21.04.2019 02:20 Meksika-ABD sınırında Aylan Kurdi'yi hatırlatan görüntü! MADO'dan sosyal medyayı karıştıran cinsellik içeren görüntüyle ilgili açıklama Yüzerken kayalıkların arasında buldu, yerinden çıkarınca gözlerine inanamadı