Salgın kısıtlamaları mezarlıklara sıçradı, mezarlıklar bu yıl boş kaldı - Son Dakika

Salgın kısıtlamaları mezarlıklara sıçradı, mezarlıklar bu yıl boş kaldı

Salgın kısıtlamaları mezarlıklara sıçradı, mezarlıklar bu yıl boş kaldı Arife günü dolup taşan mezarlıklara korona engeli Sakarya'da insanların sosyal hayatlarında büyük değişikliklere sebep olan korona virüs salgını kısıtlamaları mezarlıklara sıçradı.

Salgın kısıtlamaları mezarlıklara sıçradı, mezarlıklar bu yıl boş kaldı

Arife günü dolup taşan mezarlıklara korona engeli

SAKARYA - Sakarya'da insanların sosyal hayatlarında büyük değişikliklere sebep olan korona virüs salgını kısıtlamaları mezarlıklara sıçradı. Geçtiğimiz senelerde ziyaretçi akınına uğrayan mezarlıklar, salgın dolayısıyla bu bayram arifesinde boş kaldı.

Dünya'yı etkisi altına alan korona virüs ile mücadelede salgını önlemek için hayata geçirilen kurallar ve bazı kısıtlamalar nedeniyle vatandaşlar alıştıkları birçok şeyden mahrum kaldı. Bu kapsamda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasını açıklamasının ardından 81 ilde olduğu gibi gece 00.00'dan itibaren Sakarya'da da sokağa çıkma kısıtlaması getirildi. Her yıl bayram arifelerinde ziyaretçi akınına uğrayan mezarlıklar sokağa çıkma kısıtlamasının getirilmesi doğrultusunda bu yıl boş kaldı.

Salgın kısıtlamaları mezarlıklara sıçradı, mezarlıklar bu yıl boş kaldı


Son Dakika

Esat Yontunç, 33 yıllık dostu Acun Ilıcalı'ya doğum günü sürprizi yaptı Dünyanın en güzel kızı seçilmişti! Çocuk modele bir de şimdi bakın Dünyanın en genç milyarderinin serveti kurmaca çıktı Şeyma Subaşı koronavirüs nedeniyle aylardır ayrı kaldığı kızı Melisa'ya kavuştu Oyuncu Fikret Kuşkan, sağlık sorunları nedeniyle Zalim İstanbul dizisinden ayrıldı Sevgilisini bıçaklama suçundan gözaltına alınan Hazal Mesudiyeli: Tarikata üye olmamı istedi, sonra da kendisini bıçakladı Sokağa çıkması yasak olan 67 yaşındaki Sinan Çetin, hafta içi sahilde yürüyüş yaptı Saba Tümer'in Marcus Schenkenberg pişmanlığı: Elimden kaçırmasaydım ondan çocuk yapardım Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu, yeni aşka yelken açtı Komedyen Cem Yılmaz, villasını 2 milyon dolara satışa çıkardı Hande Erçel'le oynayacağı dizinin konusuyla alay edilen Kerem Bürsin'den eleştirilere cevap Şeyma Subaşı, eski eşi Acun Ilıcalı'nın doğum gününü kutladı Sembol oyununu kazanan Nisa, kadınların aç kalmasını istemediği için yemek ödülünü Evrim'le paylaştı Kreşlerin açılmasıyla ilgili eleştiride bulunan Berna Laçin'e Zehra Zümrüt Selçuk'tan cevap Acun Ilıcalı, yıllar önce davalık olduğu eski Survivor yarışmacısı Taner Tolga Tarlacı'ya resti çekti: Onunla asla çalışmam