Salihli Akyar'da Dört Dörtlük Çalışma - Son Dakika

Salihli Akyar'da Dört Dörtlük Çalışma

17.11.2021 16:27
Salihli Akyar'da Dört Dörtlük Çalışma

MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli ilçesine bağlı Akyar Mahallesinde bulunan içme suyu deposunda başladığı bakım-onarım çalışmasını tamamladı.

Mahalle Muhtarı Selami Şahin de, "Kısacası her şeyiyle dört dörtlük bir çalışmaya imza atıldı. Artık sağlıklı bir sistem üzerinden içme suyu tüketeceğiz. Böylesine kalıcı bir hizmeti bizlere sunduğu için Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün'e çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde içme suyu depolarını daha sağlıklı hale getirmek amacıyla bakım onarım çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. İçme Suyu Dairesi Başkanlığı bünyesinde yürütülen çalışmalar kapsamında Salihli ilçesine bağlı Akyar Mahallesinde yer alan içme suyu deposu da daha sağlıklı bir yapıya kavuştu. İçme suyu deposunda dış cepheden, manevra odasına, yalıtım sisteminden fayans döşemelerine kadar birçok alan yenilendi. Himaye çiti ile çevrilen depoya dışarıdan herhangi bir müdahale edilmesinin de önüne geçildi.

İçme suyu deposu baştan aşağıya yenilendi

Mahalle Muhtarı Selami Şahin, içme suyu deposunda hayata geçirilen çalışma ile ilgili yaptığı açıklamada, "Yapılan çalışma çok güzel. Küflü borular değişti. Depomuzun içi fayans döşendi. Badanası yapıldı. Derme çatma bir merdiveni vardı. Şimdi o sağlıklı bir yapıya kavuşturuldu. Kısacası her şeyiyle dört dörtlük bir çalışmaya imza atıldı. Artık sağlıklı bir sistem üzerinden içme suyu tüketeceğiz. Böylesine kalıcı bir hizmeti bizlere sunduğu için Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün'e çok teşekkür ediyoruz. Hizmetlerinden çok memnunuz" dedi.

YORUMLAR
500
MHP'li Kutlar'dan 'Çamlıca Mahallesi' açıklaması MHP'li Kutlar'dan 'Çamlıca Mahallesi' açıklaması
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Salihli Akyar'da Dört Dörtlük Çalışma - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş