Son Dakika Haberleri: Salihli'de Kent Merkezi Yollarına Yenileme

Salihli'de Kent Merkezi Yollarına Yenileme

5 ay önce

Manisa’nın Salihli ilçesinde çeşitli nedenlerden dolayı yıpranmış ve bozulmuş yollar belediye ekipleri tarafından onarılarak yepyeni bir görünüme kavuşturuluyor.

Salihli'de Kent Merkezi Yollarına Yenileme, System.String[]
Manisa'nın  Salihli ilçesinde çeşitli nedenlerden dolayı yıpranmış ve bozulmuş yollar belediye ekipleri tarafından onarılarak yepyeni bir görünüme kavuşturuluyor.

Salihli Belediyesi ilçe genelinde yürüttüğü yol yenileme ve bakım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekiplerce sürdürülen çalışmalar kapsamında son olarak alt  Fevzipaşa Caddesinde bozulan yollar asfaltlanıyor. Ekiplerin gerçekleştirdiği çalışmalar sonucunda bozulan yollardaki sathi kaplama sökülerek sıcak asfalt dökümü için hazırlıklar yapılıyor. Avar Caddesi ve  Kurudere Caddesi arasında kalan alt  Fevzipaşa Caddesinde sıcak asfalt döküm işlemi için yol kazım çalışmalarına başlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, araç ve yaya trafiği büyük ölçüde rahatlatmak için aralıksız çalışıyor. Yepyeni bir görünüme kavuşacak yollar, sürücüler ve yayalara artık daha rahat ve güvenli bir şekilde geçiş olanağı sunuyor.

Şehir merkezinde bulunan tüm yollardaki tadilat ve düzenleme çalışmalarını en kısa sürede bitirmeyi hedeflediklerini ifade eden Belediye Başkanı  Zeki Kayda, " Salihli Belediyesi olarak her alanda çalışmalarımız devam ediyor. Vatandaşlarımızın ulaşımlarını rahatlıkla gerçekleştirebilmeleri için yollarımızı yeniliyoruz. Çalışmalar esnasında verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Göreve geldikten sonra binlerce metrekarelik alana kilit parke döşemesi gerçekleştirdik.  Salihli'mizin tüm mahallerine eşit hizmet götürüyoruz. Eksik olan yerlere ekiplerimiz anında müdahale ediyor. Yapılan çalışmalar neticesinde sokaklarımız, caddelerimiz çağdaş ve modern görünüme kavuşuyor. Bu çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz" dedi. - MANİSA
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Annesi Tarafından Öldürülen Necmi'nin Babası, "Komşuyla İlişki" İddiasını Yalanladı 8 Yaşındaki Çocuğa Tecavüz Edip Öldüren 49'luk Sapık, Kurşuna Dizilerek İdam Edildi
Kışlalardaki "Tanrımıza Hamdolsun" Şeklindeki Yemek Duası "Allahımıza Hamdolsun" Şeklinde Değiştirildi