Son Dakika Haberleri: Salihli'de toplu-iş sözleşme görüşmeleri başladı

Salihli'de toplu-iş sözleşme görüşmeleri başladı

6 ay önce

Salihli Belediyesi ile Belediye-İş Sendikası arasında kadrolu işçileri kapsayan toplu-iş sözleşmesi görüşmeleri başladı.

Salihli'de toplu-iş sözleşme görüşmeleri başladı, System.String[]

Belediye Seminer Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Belediye Başkanı  Zeki Kayda ile Belediye-İş Sendikası  Manisa Şube Başkanı Gökay Sezgin başta olmak üzere, Belediye Başkan Yardımcısı  Nuri Kaya, Belediye-İş Sendikası  Manisa Şube Başkan Yardımcısı  Orhan Özdemir, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Kenan  Develi, Mali Hizmetler Müdürü Sait Avcı, Hukuk İşleri Müdürü Gökhan Açıkgöz ile işçi temsilcileri de katıldı.

Toplu Sözleşmenin önemine dikkat çeken Belediye Başkanı  Zeki Kayda, "Belediye bünyemizde çalışan işçi arkadaşlarımızın sendikal haklarının yerine getirilmesi için sözleşmenin maddelerini görüşmeye başladık. Bizler emek ve emekçinin yanında olan bir anlayışa sahibiz. Dolayısıyla kurumumuzun da çıkarlarını korumak ve kollamak zorundayız. Her iki taraf arasındaki dengeyi sağlayarak, anlayış içerisinde bu toplu sözleşmeyi bitireceğimize inanıyorum.  İşçi ve emekçi arkadaşlarımıza, sendika temsilcilerimize şimdiden hayırlı olsun" dedi.


Antalya'da Gergin Gece! 600 Kişilik Grup, Suriyelilere Saldırmak İstedi Topbaş'ın Yerine Göksel Gümüşdağ mı Geliyor?
Kerimcan Durmaz: Ayda Ne Kadar Kazandığımı Ben Bile Bilmiyorum