Son Dakika Haberleri: Salihli'de Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri

Salihli'de Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri

6 ay önce

Salihli Belediyesi ile Belediye-İş Sendikası arasında kadrolu işçileri kapsayan toplu iş sözleşmesi görüşmeleri başladı.

Salihli'de Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri, System.String[]
Salihli Belediyesi ile Belediye-İş Sendikası arasında kadrolu işçileri kapsayan toplu iş sözleşmesi görüşmeleri başladı. Belediye Seminer Salonunda gerçekleştirilen toplantıya, Belediye Başkanı  Zeki Kayda ile Belediye-İş Sendikası  Manisa Şube Başkanı Gökay Sezgin başta olmak üzere, Belediye Başkan Yardımcısı  Nuri Kaya, Belediye-İş Sendikası  Manisa Şube Başkan Yardımcısı  Orhan Özdemir, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Kenan  Develi, Mali Hizmetler Müdürü Sait Avcı, Hukuk İşleri Müdürü Gökhan Açıkgöz ile işçi temsilcileri de katıldı.

Toplu Sözleşmenin önemine dikkat çeken Belediye Başkanı  Zeki Kayda, "Belediye bünyemizde çalışan işçi arkadaşlarımızın sendikal haklarının yerine getirilmesi için sözleşmenin maddelerini görüşmeye başladık. Bizler emek ve emekçinin yanında olan bir anlayışa sahibiz. Dolayısıyla kurumumuzun da çıkarlarını korumak ve kollamak zorundayız. Her iki taraf arasındaki dengeyi sağlayarak, anlayış içerisinde bu toplu sözleşmeyi bitireceğimize inanıyorum.  İşçi ve emekçi arkadaşlarımıza, sendika temsilcilerimize şimdiden hayırlı olsun" dedi. - MANİSA

Ünlü Şarkıcı Serkan Kaya, Flört Etmek İçin Attığı Mesaja Aldığı Cevapla Rezil Oldu NATO Genel Sekreteri: Türkiye, Hava Savunma Sistemleri İçin İki Ülkeyle Daha Görüşüyor!
FETÖ'den Yargılanan Eski İl Emniyet Müdürü Tahliye Edildi