Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü Binası Yenilendi - Son Dakika

Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü Binası Yenilendi

19.01.2012 11:40
Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü Binası Yenilendi, System.String[]

Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü binası, Huzurlu Yaşamı Destekleme Derneği'nin desteği ile yenilendi.

Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü binası, Huzurlu Yaşamı Destekleme Derneği'nin desteği ile yenilendi.

Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü hizmet binasında yapılan tadilat ve düzenleme çalışmaları kapsamında, Pasaport, Ruhsat, Trafik Tescil, Sürücü Belgesi bürolarının mobilyaları yenilendi. Binanın iç ve dış boyaları ile oda ve kapılar yeniden yapıldı.

Salihli İlçe Emniyet Müdürü Erkan Taş, yaptığı açıklamada, vatandaşların emniyet birimlerinde rahat hizmet almaları amacıyla binada değişiklikler yaptıklarını belirtti.

Binanın iç, dış boyamasının yapıldığını, çatısını yenilendiğini anlatan Taş,

"Daha modern ve hızlı hizmet verebilmek için trafik, pasaport ve ruhsat bürolarımızı yeniledik. Bu yenilikler için Huzurlu Yaşamı Destekleme Derneğimiz 69 bin lira ödenek ayırırken, iç ve dış boya ile çevre düzenlemesi için devlet bütçesinden 35 bin lira kullandık. Trafik büromuzun oturma alanına LCD televizyon alarak, trafik işlemleri için gelen vatandaşlarımıza trafik eğitimleri izlettireceğiz" dedi.

- MANİSA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Salihli İlçe Emniyet Müdürlüğü Binası Yenilendi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! MİT operasyonuyla kırmızı bültenle aranan PKK terör örgütünün Metina sorumlusu öldürüldü UEFA, Şampiyonlar Ligi formatını değiştirecek! Üzerinde durulan 2 plan var Yerli otomobil TOGG'un pili Türkiye'de üretilecek Bakan Koca'nın işe giden vatandaşlar için sunduğu çözüm önerisi yorum bombardımanına tutuldu Kızgın damadın ormanlık alanı sulayarak yetiştirdiği mantarlar yok satıyor Babasını öldüren genç, "Ailevi sorunlarımız vardı" dedi Mikrofonu açık unutan Abdülkerim Durmaz'dan canlı yayında ağır küfür Öğretmen dizisi, 9. bölümle ekran macerasını noktalayacak