Son Dakika Haberleri: Salihli MHP'de İstişare Toplantısı

Salihli MHP'de İstişare Toplantısı

9 ay önce

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Salihli İlçe Teşkilatı, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Salihli MHP'de İstişare Toplantısı, System.String[]
Milliyetçi Hareket Partisi ( MHP)  Salihli İlçe Teşkilatı, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.

MHP İlçe Başkanı  Mehmet Akın başkanlığında  Gümüş Kafe'de gerçekleştirilen istişare toplantısına başta  Salihli Belediye Başkanı  Zeki Kayda olmak üzere Belediye Başkan Yardımcıları  Nuri Kaya,  İbrahim Karaca ve Mahmut Süreyya Karaoğlu, Büyükşehir  Salihli Koordinatörü Ali Rıza Ünveren, Ülkü Ocakları Başkanı Musa Şentürk, sendika temsilcileri Yüksel Karademir, Nurullah Şentürk,  Fevzi Çakmak, Kenan Özdemir ve  Mustafa Yıldırım ile parti yönetim kurulu üyeleri katıldı. Daha önce  MHP İlçe Teşkilatı olarak sendika temsilcileri ile bir araya geldiklerini ifade eden İlçe Başkanı  Mehmet Akın, bu sefer sendika temsilcilerini Belediye Başkanı  Zeki Kayda ve belediye başkan yardımcıları ile bir araya getirerek, sorun, öneri ve talepleri hep birlikte konuşmak amacıyla bu istişare toplantısını gerçekleştirdiklerini ifade etti. Toplantıda konuşan  MHP İlçe Başkanı Akın, "Biz büyük bir aileyiz. Kendi aramızda, konuşarak, bir olup, diri olup, aşamayacağımız, çözemeyeceğimiz, engel ve sorun yoktur" dedi.

Salihli Belediye Başkanı  Zeki Kayda ise istişare toplantısında 3 yılda yapılan hizmetlerden bahsedip, devam eden ve yapılacak olan hizmetleri sendika temsilcileri ile paylaştı. Başkan Kayda, birlikte olmanın her zaman kendilerine güç verdiğini ifade etti.  MHP İlçe Başkanı  Mehmet Akın, sendika temsilcilerinin sorunları ve taleplerinin dinlendiği bu tür istişare toplantılarını düzenli olarak gerçekleştireceklerini sözlerine ekledi. - MANİSA
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!


Yayın Akışından Çıkartılan Çocuklar Duymasın Bir İlki Gerçekleştiriyor Şarkıcı Serkan Kaya, Şehitler İçin Skandal İfadeler Kullanan Nur Yerlitaş'ı Klibinden Çıkardı
Ekonomi Bakanı Zeybekçi'den Zarrab Yorumu: Canı Cehenneme!