Son Dakika Haberleri: Salihli MHP'de Şahin Adaylığını Açıkladı

Salihli MHP'de Şahin Adaylığını Açıkladı

8 yıl önce

Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) 19 Şubat tarihinde yapılacak olan ilçe kongresi öncesi Cemal Şahin, adaylığını açıkladı.

Salihli MHP'de Şahin Adaylığını Açıkladı, System.String[]

Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) 19 Şubat tarihinde yapılacak olan ilçe kongresi öncesi Cemal Şahin, adaylığını açıkladı.


Parti binasında düzenlenen toplantıda konuşan Şahin "Mesele, yasal zorunluluk sonucu kongre yapmak değildir. Mesele, partimizi ruhuna, asaletine yaraşır şekilde bütün taraflarıyla birlikte daha ileriye daha başarıya götürmektir. Heyecanımıza, coşkumuza yada hüznümüze bütün partililerimizi ortak etmektir. Milletimizin refahına, mutluluğuna katkı sağlamaktır. Gayemiz bugüne kadar ki ilçe yönetimlerinin fedakarca yaptıkları çalışmaları yeni bir heyecanla yeni bir ruhla birliğimizi temel alarak sürdürmektir. Bu duygu ve düşüncelerle MHP'nin Salihli İlçe Başkanlığına adaylığımı ilan ediyorum. 19 Şubat 2012 tarihinde yapılacak olan kongrede kazanan MHP olacaktır."dedi.


CEMAL ŞAHİN KİMDİR ?


1978 yılında Salihli'de doğdu. Orta ve lise eğitimini Salihli Lisesi'nde tamamladı. 2000 yılında Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun oldu. Vatani görevini Kıbrıs'ta yedek subay olarak tamamladı. 2002 yılından buyana Salihli'de otomobil ticaretiyle uğraşıyor.


2009 yerel seçimlerinde Belediye Meclis Üyesi adayı olan Şahin, evli ve 2 çocuk babası. - MANİSA

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 01:56 Kaynak: İHAOrmanlık alanda yakılan ateş vatandaşları harekete geçirdi
Siirt'te 'ışık hadisesi' için binlerce kişi toplandı Ranzadan düşerek ölen er, 12 yıl sonra şehit sayıldı