Son Dakika Haberleri: Salihli Sanat Dostları Başsavcı Yavuz'u Ziyaret Etti

Salihli Sanat Dostları Başsavcı Yavuz'u Ziyaret Etti

7 yıl önce

Yeni sezon öncesi çalışmalarına hız veren Salihli Sanat Dostları Grubu üyeleri Cumhuriyet Başsavcısı İlyas Yavuz'u makamında ziyaret etti.

Salihli Sanat Dostları Başsavcı Yavuz'u Ziyaret Etti, System.String[]

Yeni sezon öncesi çalışmalarına hız veren Salihli Sanat Dostları Grubu üyeleri Cumhuriyet Başsavcısı İlyas Yavuz'u makamında ziyaret etti.


Ziyarete katılan şair ve yazarlar Ahmet Otman, Gülgün Yalvaç, Sedat Günay, Halil Yıldız, Ismahan Işık Sarıgedik, Osman Özel ve Cem Yıldırım, Cezaevi'nde gerçekleştirilen etkinlikten dolayı da Başsavcı Yavuz'a teşekkür ettiler.


Salihli Cumhuriyet Başsavcısı İlyas Yavuz "Salihli'de görev yaptığım süre içerisinde sizlerle Cezaevi'ndeki mahkumlarımız için sık sık etkinlikler yapmak için işbirliği yapmaktan mutluluk duyacağım. El birliği ile mahkumlarımıza moral aşılayıp onları topluma faydalı bireyler olarak kazanmak için ben üzerime düşeni yapmaya hazırım. Sizlerinde desteğinizi bekliyorum" dedi. - MANİSA

Haber Yayın Tarihi: 07.10.2013 12:21 Kaynak: İHA'Hanımağa', gözcülük yapanlara cinsel ilişki ücretinde indirim yapmış
Keskin nişancı saldırısında yaralanan SMO askerleri kanlar içinde hastaneye kaldırıldı Azil süreciyle başı dertte olan Trump'tan sosyal medyada gündem olan mesaj: Darbeyi durdurun