Son Dakika Haberleri: Salihli Şoförler Odası'ndan İftar

Salihli Şoförler Odası'ndan İftar

4 ay önce

Salihli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası yönetimi, her yıl düzenlediği iftar programına bu yıl da devam etti.

Salihli Şoförler Odası'ndan İftar, System.String[]
Salihli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası yönetimi, her yıl düzenlediği iftar programına bu yıl da devam etti.

Belediye oto garaj içi hizmet binası yanında gerçekleştirilen ve yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı iftar yemeğine üyeler büyük ilgi gösterdi. Ramazan ayının esnafa, oda üyelerine ve  Salihli'ye hayırlar getirmesini dileyen  Salihli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Murat Dağıstanlı, bu günlerin birlik ve beraberliği geliştirdiğini söyledi. Dağıstanlı, iftar yemeğine katılımlarından dolayı ayrı ayrı herkese teşekkür etti.

Protokol tam kadro katıldı

Geleneksel iftar yemeğine ise  Salihli Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu başta olmak üzere, Garnizon Komutanı Binbaşı Kamil Karameşe, Belediye Başkanı  Zeki Kayda,  Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği (MESOB) Başkanı  Hasan Geriter, İlçe  Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Alşen, Belediye Başkan Yardımcıları  İbrahim Karaca ve Mahmut Süreyya Karaoğlu, Büyükşehir  Salihli Koordinatörü Ali Rıza Ünveren, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Dilek, İlçe Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Halil Aşık, esnaf oda başkanları ve oda üyeleri ile eşleri katıldı.

İftar yemeği yapılan dua ile son buldu. - MANİSA

Ünlü Şarkıcı Serkan Kaya, Flört Etmek İçin Attığı Mesaja Aldığı Cevapla Rezil Oldu NATO Genel Sekreteri: Türkiye, Hava Savunma Sistemleri İçin İki Ülkeyle Daha Görüşüyor!
FETÖ'den Yargılanan Eski İl Emniyet Müdürü Tahliye Edildi