Son Dakika Haberleri: Salihli Şoförler Odası'ndan İftar

Salihli Şoförler Odası'ndan İftar

12 ay önce

Salihli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası yönetimi, her yıl düzenlediği iftar programına bu yıl da devam etti.

Salihli Şoförler Odası'ndan İftar, System.String[]
Salihli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası yönetimi, her yıl düzenlediği iftar programına bu yıl da devam etti.

Belediye oto garaj içi hizmet binası yanında gerçekleştirilen ve yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı iftar yemeğine üyeler büyük ilgi gösterdi. Ramazan ayının esnafa, oda üyelerine ve Salihli'ye hayırlar getirmesini dileyen Salihli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Murat Dağıstanlı, bu günlerin birlik ve beraberliği geliştirdiğini söyledi. Dağıstanlı, iftar yemeğine katılımlarından dolayı ayrı ayrı herkese teşekkür etti.

Protokol tam kadro katıldı

Geleneksel iftar yemeğine ise Salihli Kaymakamı Turgut Çelenkoğlu başta olmak üzere, Garnizon Komutanı Binbaşı Kamil Karameşe, Belediye Başkanı Zeki Kayda, Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği (MESOB) Başkanı Hasan Geriter, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mehmet Alşen, Belediye Başkan Yardımcıları İbrahim Karaca ve Mahmut Süreyya Karaoğlu, Büyükşehir Salihli Koordinatörü Ali Rıza Ünveren, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Dilek, İlçe Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Halil Aşık, esnaf oda başkanları ve oda üyeleri ile eşleri katıldı.

İftar yemeği yapılan dua ile son buldu. - MANİSATIR'ın Çarptığı 5 Çocuk Babası, Soğuk Asfalt Üzerinde Can Verdi Erdoğan, Sahneye Çıkardığı Kız Çocuğuna Sordu: 24 Haziran'a Kadar Çok Çalışacak mısın?

2 Kişinin Öldüğü, 7 Kişinin Yaralandığı Silahlı, Baltalı Kavganın Görüntüleri Ortaya Çıktı