Son Dakika Haberleri: Salihlili Karateciler Göz Doldurdu

Salihlili Karateciler Göz Doldurdu

3 ay önce

Salihli Belediyesi Karate Takımı, Denizli Karate İhtisas Spor Kulübünün her yıl geleneksel olarak düzenlediği İller Arası Karate Şampiyonası’nda yeni başarılara imza attı.

Salihlili Karateciler Göz Doldurdu, System.String[]
Salihli Belediyesi Karate Takımı,  Denizli Karate İhtisas Spor Kulübünün her yıl geleneksel olarak düzenlediği İller Arası Karate Şampiyonası'nda yeni başarılara imza attı.

Türkiye'nin birçok ilinden yüzlerce sporcunun katıldığı 4. Dekai-Do Karate Şampiyonasında,  Salihli Belediyesi Karate Minik Yıldız Bayanlarda mücadele eden Şeymatuğ Otlu, kata ve kumite kategorilerinde 1 ikincilik ve 1 üçüncülük madalyası, Ezelnaz Üzmez ve Öznur Çoşkun da üçüncülük madalyası alarak toplamda dört madalya ve üçüncülük kupası ile  Salihli Belediyespor Karate Takımını başarıyla temsil etti.

Öte yandan turnuva öncesi yeşil-beyazlı karateciler Dünya Hakemi ve aynı zamanda  Merkez Hakem Kurulu Başkanı  Ahmet Şan, Milli Takım Antrenörü İbrahim Bulut, Dünya ve  Avrupa Şampiyonası Milli Takım Antrenörlerinden Okay Arpa ve  Yavuz Karamollaoğlu nezaretinde dört gün süren elit sporcu gelişim kampında eğitim almıştı. - MANİSA
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

Annesi Tarafından Öldürülen Necmi'nin Babası, "Komşuyla İlişki" İddiasını Yalanladı 8 Yaşındaki Çocuğa Tecavüz Edip Öldüren 49'luk Sapık, Kurşuna Dizilerek İdam Edildi
Kışlalardaki "Tanrımıza Hamdolsun" Şeklindeki Yemek Duası "Allahımıza Hamdolsun" Şeklinde Değiştirildi