Son Dakika Haberleri: Salihlili Karateciler Göz Doldurdu

Salihlili Karateciler Göz Doldurdu

10 ay önce

Salihli Belediyesi Karate Takımı, Denizli Karate İhtisas Spor Kulübünün her yıl geleneksel olarak düzenlediği İller Arası Karate Şampiyonası’nda yeni başarılara imza attı.

Salihlili Karateciler Göz Doldurdu, System.String[]
Salihli Belediyesi Karate Takımı, Denizli Karate İhtisas Spor Kulübünün her yıl geleneksel olarak düzenlediği İller Arası Karate Şampiyonası'nda yeni başarılara imza attı.

Türkiye'nin birçok ilinden yüzlerce sporcunun katıldığı 4. Dekai-Do Karate Şampiyonasında, Salihli Belediyesi Karate Minik Yıldız Bayanlarda mücadele eden Şeymatuğ Otlu, kata ve kumite kategorilerinde 1 ikincilik ve 1 üçüncülük madalyası, Ezelnaz Üzmez ve Öznur Çoşkun da üçüncülük madalyası alarak toplamda dört madalya ve üçüncülük kupası ile Salihli Belediyespor Karate Takımını başarıyla temsil etti.

Öte yandan turnuva öncesi yeşil-beyazlı karateciler Dünya Hakemi ve aynı zamanda Merkez Hakem Kurulu Başkanı Ahmet Şan, Milli Takım Antrenörü İbrahim Bulut, Dünya ve Avrupa Şampiyonası Milli Takım Antrenörlerinden Okay Arpa ve Yavuz Karamollaoğlu nezaretinde dört gün süren elit sporcu gelişim kampında eğitim almıştı. - MANİSA

YORUMLAR


Vatandaşlık Hakkı Kazanan 30 Bin Suriyeli Seçimlerde Oy Kullanacak Bahçeli: TBMM'de Uyum Sağlanamazsa Erken Seçim Düşünülebilir

4,76'yı Aşan Dolara Şimşek'ten İlk Yorum: Tedbir Aldık, Alıyoruz