Salinger Yılım Filmi - Son Dakika

Salinger Yılım Filmi

04.11.2020 10:55
Salinger Yılım Filmi

Salinger Yılım filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Salinger Yılım filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Margaret Qualley'nin başrolünde yer aldığı ve Joanna Smith Rakoff'un aynı isimli anı kitabından uyarlanan My Salinger Year, 90'lı yılların ikinci yarısında ünlü yazar J.D. Salinger'ın edebiyat ajansında işe başlayan Joanna'nın hikâyesini anlatıyor.

Joanna, yazar olmak isteyen hevesli bir gençtir. Hayalini gerçekleştirmek için New York’a giden Joanna, burada J.D. Salinger’in ajansında iş bulur. Eksantrik patronu Margaret, Joanna’yı Salinger'ın hayranlarından gelen mektuplara cevap vermekle görevlendirir. Mektuplara standart cevaplar yazmaktan pek de hoşnut olmayan Joanna, bu süreçte kendi sesini bulmaya çalışır.

Yönetmen: Philippe Falardeau

Senaryo: Philippe Falardeau, Joanna Smith Rakoff

Oyuncular: Margaret Qualley, Sigourney Weaver, Douglas Booth, Seána Kerslake, Brían F. O'Byrne, Colm Feore, Théodore Pellerin, Yanic Truesdale, Hamza Haq, Leni Parker, Ellen David, Romane Denis, Tim Post , Gavin Drea, Matt Holland, Xiao Sun, Gillian Doria, Alexandre Dubois, Jonathan Dubsky, Elana Dunkelman, Samantha Hodhod, Arthur Holden, Hayley Kezber, Christine Lan, Carlo Mestroni, Mariya Monakhova, Andres Romo Salido, Sylvia Stewart

Filmin Türü: Drama

Orijinal Adı: My Salinger Year

Yapımcı Firma: Bir Film

Yapım Yılı: 2020

Yapım Ülkesi: İrlanda, Kanada

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 101 dk.

Dağıtıcı Firma: Bir Film

Vizyon Tarihi: 20.11.2020

Salinger Yılım Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.

Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

YORUMLAR
500
Yeşilçam'dan bir yıldız daha kaydı! Efsane isim Cüneyt Arkın kimdir? Yeşilçam'dan bir yıldız daha kaydı! Efsane isim Cüneyt Arkın kimdir? Netflix kullanmayı bırakmak için 6 neden! Netflix kullanmayı bırakmak için 6 neden! New York borsası düşüşle kapandı New York borsası düşüşle kapandı
Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Salinger Yılım Filmi - Son Dakika

Bu haber InterSinema.com tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. InterSinema.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı InterSinema.com kurumudur.

Advertisement