Salma Hayek defalarca koronavirüs testi yaptırdı - Son Dakika

Salma Hayek defalarca koronavirüs testi yaptırdı

11.11.2020 16:50

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve 1 milyondan fazla kişinin hayatına mal olan koronavirüse karşı kendisini korumaya almak isteyen oyuncu Salma Hayek, bugüne kadar defalarca koronavirüs testi yaptırdı. Oyuncu, o anları da sosyal medya hesabından yayınladı.

Hollywood'un 54 yaşındaki Meksikalı oyuncusu Salma Hayek, bu zamana kadar sayısız teste girdi. Rutin olarak sürekli koronavirüs testi yaptıran Hayek, bu anları da her defasında ölümsüzleştirdi.

VİDEO BİNLERCE İZLENME ALDI

Test yaptırmanın sıkıntılı bir süreç olmasının yanı sıra önemine dikkat çekmek isteyen Hayek, bu zaman kadar yaptırdığı testlerin görüntülerini birleştirerek 16,5 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından paylaştı. Oyuncunun "Ben yaptırdım" notuyla paylaştığı video 702 bin görüntülenme aldı.

Salma Hayek defalarca koronavirüs testi yaptırdı

Salma Hayek defalarca koronavirüs testi yaptırdı
Salma Hayek defalarca koronavirüs testi yaptırdı

Son Dakika Magazin Salma Hayek defalarca koronavirüs testi yaptırdı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (1)

Son Dakika

İç savaşa sürüklenen Hollanda'da göstericilerin bir köprüyü havaya uçurduğu iddia edildi Cengiz Kurtoğlu ağlayarak anlattı: Üvey annem beni buz gibi suyla banyo yaptırır ve döverdi 2 yıldır borcunu ödemeyen Defne Samyeli'ye büyük şok! Haciz memurları kapıya dayandı Kar İstanbul'un kapısına dayandı! Meteoroloji saat vererek uyardı Serenay Sarıkaya'nın giydiği kazak sosyal medyayı ikiye böldü Yasak Elma'nın müstehcen sahnesi Fox'un başını yaktı Korkutan koronavirüs araştırması! 4 yeni Kovid-19 belirtisi daha ortaya çıktı Hastane korkusundan dolayı kayıplara karışan adam aç susuz halde dağ başında bulundu