Samandağ'da atık yağlar geri dönüşüme kazandırılıyor - Son Dakika

Samandağ'da atık yağlar geri dönüşüme kazandırılıyor

10.03.2020 13:47
Samandağ'da atık yağlar geri dönüşüme kazandırılıyor, System.String[]

Samandağ Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri, daha sağlıklı gelecek ve daha yaşanabilir bir Samandağ hedefi ile ilçe genelinde geri dönüşüm çalışmalarını sürdürüyorlar.

Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri tarafından, son olarak ilçe sınırları içerisinde bulunan okul ve işletmelerde biriktirilen 1000 kg bitkisel atık yağ toplanarak geri dönüşüme kazandırıldı.

Samandağ Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Suat Berber tarafından yapılan açıklamada; " Belediye Başkanımız Sn. Av. Refik Eryılmaz'ın talimatları ile geri dönüşüm çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Son olarak ilçemiz sınırları içerisinde bulunan okul ve müesseselerden toplam 1000 kg bitkisel atık yağ birimimiz ve Deha Biodizel şirket personelleri tarafından toplandı. Çevreye duyarlılık göstererek geri dönüşüm kampanyalarımıza destek veren bütün okul ve işletmelere teşekkür ediyoruz. Daha sağlıklı bir gelecek için geri dönüşüm çalışmalarımızı sürdüreceğiz." ifadelerine yer verildi.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Samandağ'da atık yağlar geri dönüşüme kazandırılıyor - Son Dakika


Son Dakika

Kan donduran olay! Annesini ve ağabeyini koli bandıyla boğarak öldürüp, kendini ihbar etti Beşiktaş yönetimi, Trabzonspor maçından önce Sergen Yalçın'la yeni sözleşme imzalamak istiyor Koç Holding, uzaktan çalışma modelini kalıcı hale getiriyor Eski eşinin özel görüntülerini arkadaş grubunda paylaşan koca hakim karşısında "O Bu Gece Gelecek" şarkısıyla hayatımıza girmişti! Cesur pozlar veren Şahsenem çok iddialı Bahçeli'den Selçuk Özdağ'a saldırı görüntülerine ilginç yorum: Evinin balkonuna kamera yerleştirmiş Hayat kadınıyla ilişkiye girdiği esnada can veren adamın ölüm sebebi ortaya çıktı: Aşırı orgazm 12 bıçak darbesiyle öldürülen Dilek'in, cinayetten saatler önce katiliyle aynı karede olduğu ortaya çıktı