Samandağ'da hizmet aralıksız devam ediyor - Son Dakika

Samandağ'da hizmet aralıksız devam ediyor

26.02.2020 13:46
Samandağ'da hizmet aralıksız devam ediyor, System.String[]

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz'ın talimatları doğrultusunda ilçe genelinde çözüme kavuşturulması gereken sorunlar gideriliyor.

Samandağ Belediyesi eş zamanlı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Fen işleri ekipleri Deniz ve Gözene Mahallesinde çalışma başlattı. Samandağ'ın bazı ana cadde ve sokaklarında eskimiş parke ve bozuk yollar tespit edilip onarılıyor. Deniz Mahallesi Mithat Aslan Caddesi'nde bozuk olan yol yeniden düzenlenerek onarıldı. Deniz yolu güzergâhında biriken yağmur sularının tahliye edilmesi için gider açılarak, su giderleri sorunu çözülecek. Sutaşı Mahallesi'nde stabilize yol çalışması yapıldı. Gözene ve Koyunoğlu Mahallesinde ise alt yapı sorunuyla ilgili büz döşeme çalışması başlatıldı. Bu çalışmanın en kısa sürede bitirilerek hizmete açılacağı bildirildi.

Samandağ Belediyesinden yapılan açıklamada; "Belediye Başkanımız Sn. Av. Refik Eryılmaz'ın talimatlarıyla tüm birimlerimize ait iş makinelerimiz ile ilçemiz genelinde aralıksız çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Bütün cadde, sokak ve mahallelerimizde vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda ihtiyaç duyulan çalışmaları gerçekleştirerek sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturmak için aralıksız çalışmalarımızı sürdüreceğiz." ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Samandağ'da hizmet aralıksız devam ediyor - Son Dakika


Son Dakika

Galatasaray'ın anlaşma sağladığı Mostafa Mohamed, İstanbul'a geliyor Cumhurbaşkanlığı'ndan makam aracı kararı! Türkiye yatırımından vazgeçen Volkswagen dönemi bitiyor Biden yönetimi, Filistin'e yardımları yeniden başlatacak Son Dakika: Türkiye'de 26 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 134 kişi vefat etti, 7 bin 103 yeni vaka tespit edildi 65 yaşındaki adam evlenme vaadiyle 35 bin TL dolandırıldı İntihar için inşaata çıkan vatandaş, karısının tek sözüyle aşağıya indi Ordu'da rüzgarın etkisiyle büyüyen korkunç yangında üreticinin tüm birikimi kül oldu 9 gündür tek bir vaka bile görülmeyen Avusturalya'da halk plajlara akın etti