Son Dakika Haberleri: Samandağ Sahilinde Art Arda 8 Hortum

Samandağ Sahilinde Art Arda 8 Hortum

3 gün önce

Samandağ sahilinde art arda 8 hortum Hatay'ın Samandağ ilçesi sahilinde ortaya çıkan hortumlar kent sakinlerini korkuttuHATAY - Hatay'da, şiddetli yağış ve fırtınayla birlikte oluşan hortumlar, amatör kameralar tarafından saniye saniye görüntülendi.

Samandağ sahilinde art arda 8 hortum
Hatay'ın Samandağ ilçesi sahilinde ortaya çıkan hortumlar kent sakinlerini korkuttu

HATAY - Hatay'da, şiddetli yağış ve fırtınayla birlikte oluşan hortumlar, amatör kameralar tarafından saniye saniye görüntülendi. Sabah saatlerinde başlayan ilk hortumla beraber şu ana kadar 8 hortum meydana geldi.
Dünyanın en uzun kumsallarından birine sahip olan Samandağ sahilinde sabah saatlerinden itibaren etkili olan şiddetli fırtına ve sağanak yağışla birlikte ortaya çıkan hortumlar kentte paniğe neden oldu. Sabah saatlerinden itibaren ortaya çıkan 8 hortum, amatör kameralar tarafından tek tek görüntülendi.
Samandağ sahilinde oluşan fırtına ve hortumlar nedeniyle, teknelerinde denize açılamadığı öğrenildi.
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 03:03 Kaynak: İHAİsmail Küçükkaya'dan Erkan Tan'a Mehter Göndermesi Ekrem İmamoğlu'nun 1 Mayıs'ta Biber Gazı Yediği Görüntüler Ortaya Çıktı Teknoloji Devi Huawei, 28,5 Saniyede Bir Telefon Üretiyor Erdoğan, Kurmaylarıyla Seçim Toplantısı Yapmak Üzere AK Parti İstanbul İl Başkanlığında Toplandı