Samandıra'da tecrübeli isimler takım toplantısında konuştu: Bunu tek başına hoca yapamaz - Son Dakika

Samandıra'da tecrübeli isimler takım toplantısında konuştu: Bunu tek başına hoca yapamaz

26.02.2021 10:00

Göztepe yenilgisi ile birlikte şampiyonluk yolunda ağır bir yara alan Fenerbahçe'de tüm gözler Trabzonspor maçına çevrildi. Sarı-lacivertlilerin tecrübeli futbolcuları Gökhan Gönül, Caner Erkin ve Ozan Tufan Samandıra'da yapılan takım toplantısında arkadaşlarına olumsuz tabloyu, Erol Bulut'un tek başına düzeltemeyeceğinin mesajını verdi.

Fenerbahçe'de tek hedef Trabzonspor maçından galibiyetle ayrılmak. Samandıra'da futbolcular başarının hep birlikte çalışarak ve inanarak geleceğini ifade ederken, herkesin gidişatı olumlu duruma getirmek için mücadele etmesi gerektiği hakkında fikir birliğine vardılar.

"FATURAYI BİR KİŞİYE BIRAKARAK BAŞARI GELMEZ"

Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç ve Sportif Direktör Emre Belözoğlu'nun takımla yaptığı toplantıların ardından futbolcular kendi içlerinde bir araya geldi. Sabah'ın haberine göre; Fenerbahçeli futbolcular iç hesaplaşma yaptı. "Faturayı bir kişiye bırakarak başarı gelmez. Tabloyu olumluya çevirmek için çok önemli bir fırsat var. Bunu tek başına hoca yapamaz" görüşleri öne çıktı.

TAM KADRO TOPLANTI

Sakatından hastasına kadar tam kadro olarak bir toplantı yapıldı. Son 3 lig maçında alınan 2 yenilginin sorumluluğunun ne hocaya ne de başkasına atılamayacağı konusunda fikir birliğine varıldı.

Samandıra'da tecrübeli isimler takım toplantısında konuştu: Bunu tek başına hoca yapamaz

OZAN, GÖKHAN VE CANER KONUŞTU

Takımın Ozan, Gökhan ve Caner gibi tecrübeli isimleri, böyle süreçlerde suçu başkasına atmanın en kolay yol olduğunu belirtirken "Ancak başarı böyle gelmez. Başarı ortada olumsuz bir tablo varsa da faturayı birlikte üstlenmekle gelir. Şimdi herkes hocamızı eleştiriyor. Bu tabloyu hoca tek başına değiştiremez. Bizim daha çok çalışmamız gerekiyor" dediler.

"ÇOK ŞANSSIZLIKLAR YAŞADIK"

Futbolcular, Aralık sonu başlayan galibiyet serisiyle yakalanan olumlu havanın 3 maçta dağıldığına dikkat çekerken "Bu süreçte çok şanssızlıklar da yaşadık. Ancak önümüzde önemli bir fırsat var. Trabzonspor deplasmanında kazanarak yeniden ligin sonuna kadar sürecek bir olumlu tablo ortaya koyabiliriz. Ancak önce herkesin buna inanması gerekiyor" şeklinde konuştular.

Samandıra'da tecrübeli isimler takım toplantısında konuştu: Bunu tek başına hoca yapamaz

Son Dakika Spor Samandıra'da tecrübeli isimler takım toplantısında konuştu: Bunu tek başına hoca yapamaz - Son Dakika Spor


YORUMLAR (5)
  • Xx: Bu nasıl konuşma. Böyle gazlama olmaz. Ben bile ofiste toplantı yaparken daha gazlayıcı bırseyler soyluyorum. takım bu laflarla gaz alacaksa yandık Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Başsavcılıktan 'Cumhuriyet savcısı kendisini muayene etmeyen doktoru gözaltına aldırdı' iddialarına yanıt Başsavcılıktan 'Cumhuriyet savcısı kendisini muayene etmeyen doktoru gözaltına aldırdı' iddialarına yanıt Rusya, Türkiye'ye uçuşları siyasi nedenlerle mi durdurdu? Kremlin'den açıklama var Rusya, Türkiye'ye uçuşları siyasi nedenlerle mi durdurdu? Kremlin'den açıklama var Son Dakika: Türkiye'de 12 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 243 kişi vefat etti, 54 bin 562 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 12 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 243 kişi vefat etti, 54 bin 562 yeni vaka tespit edildi Bakan Koca, yoğun bakım doluluk oranı yüzde 80'i aşan 6 ili paylaştı Bakan Koca, yoğun bakım doluluk oranı yüzde 80'i aşan 6 ili paylaştı Cumhuriyet savcısı kendisini muayene etmeyen doktoru gözaltına aldırdı Cumhuriyet savcısı kendisini muayene etmeyen doktoru gözaltına aldırdı Manisa'nın ilk ve tek kadın halk otobüsü şoförü, Kod-29'la işten çıkarıldı Manisa'nın ilk ve tek kadın halk otobüsü şoförü, Kod-29'la işten çıkarıldı Ramazan öncesi kaynak suyu almak isteyen vatandaşlar 5 kilometrelik kuyrukta bekledi Ramazan öncesi kaynak suyu almak isteyen vatandaşlar 5 kilometrelik kuyrukta bekledi İmzaların atılmasına ramak kaldı! Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün yüzde 51'i satılıyor İmzaların atılmasına ramak kaldı! Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nün yüzde 51'i satılıyor