Son Dakika Haberleri: Samimi Görüntüleri Ortaya Çıkan Berkay Şahin ve Ece Erken'den İlk Açıklama

Samimi Görüntüleri Ortaya Çıkan Berkay Şahin ve Ece Erken'den İlk Açıklama

2 ay önce

İş adamı Murat Karabova'nın doğum gününde samimi görüntüleri ortaya çıkan Berkay Şahin ve Ece Erken, Instagram hesabından açıklama yaparak çıkan haberleri yalanladı.

Sunucu Ece Erken ve şarkıcı Berkay Şahin'in dün akşam katıldıkları doğum gününde sarmaş dolaş görüntüleri ortaya çıktı. Çıkan görüntülerden sonra açıklama yapan ikili çıkan haberleri kesin bir dille yalanladı.

"YASAL OLARAK GEREKENLERİ YAPACAĞIZ"

Instagram hesabının hikayesi kısmından açıklama yapan Ece Erken, "Lost Atom, Eylem İpek bu sitelere kasıtlı olarak çıkan ve dağılan arkadaşım Berkay ile ilgili çıkan haberleri şimdi gördüm. Yasal olarak gereken ne varsa yapacağımızı bildirmek isterim." dedi.

"BUNUNLA DA BAŞA ÇIKARIZ"

Aynı şekilde Instagram hesabından açıklama yapan Berkay Şahin ise "Haklının acelesi yoktur. Kimin neler yaptığını farkındayız. Sıkıntı değil Allah'ın izni ile bunla da başa çıkarız! Finalde kazanan kim olacak Allah'ın izniyle göreceksiniz." dedi.

"EN FAZLA KULAK KULAĞA KONUŞMUŞUZDUR"

Aynı zamanda konuyla alakalı eşi Özlem Ada Şahin ile video çeken Berkay, sözlerine şöyle devam etti: "Şimdi bir de Ece Erken olay çıktı. Bir salmıyorsunuz beni. Görüntü varsa çıkarın ortaya ya. En fazla kulak kulağa konuşmuşuzdur. Benim 20 yıllık arkadaşım ve konuşmam gereken konular vardı. Dün gece iyi ki gördüm konuştum, çok da iyi oldu. Biz iyiyiz ya bizi salmanız lazım. Biz işimizi güzümüz yapalım.

"VAKTİ GELDİĞİNDE HER ŞEY ORTAYA ÇIKAR"

Bu arada, haberi yapan yerlerin haberleri ne için yaptığını biliyoruz. Kimlerle arası iyi kimlerle arası kötü hepsini çok iyi biliyorum. Haklının acelesi yoktur, Haklı bekler haksızın acelesi vardır. Vakti zamanı geldiğinde her şey ortaya çıkar Allah'ın izni ile"

Berkay Şahin ve Özlem Ada Şahin

EŞİNE DESTEK VERDİ

İkinci bebeğine hamile olan Özlem Ada Şahin, "Sizi mutlu edemeyeceğiz maalesef gülüyorum geçiyorum." diyerek eşine destek oldu.

Şarkıcı Berkay Şahin ve Ece Erken'in Sarmaş Dolaş Görüntüleri Ortaya Çıktı


YORUMLAR


İş Kadını Leyla Alaton: Erdoğan'ı Son Derece Feminist Buluyorum İskenderpaşa Cemaati, Cumhur İttifakı'nı Destekleyecek Ünlü Sanatçı Cengiz Kurtoğlu, Kapı Kapı Dolaşıp AK Parti Adayına Oy İstedi