Şampiyon güreşçilerden Edremit Kaymakamı Sırmalı'ya ziyaret - Son Dakika

Şampiyon güreşçilerden Edremit Kaymakamı Sırmalı'ya ziyaret

19.11.2019 12:18
Şampiyon güreşçilerden Edremit Kaymakamı Sırmalı'ya ziyaret, System.String[]

Dünya, Avrupa ve Akdeniz Olimpiyat Oyunları şampiyonu güreşçiler, Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı'yı ziyaret etti.

Dünya, Avrupa ve Akdeniz Olimpiyat Oyunları şampiyonu güreşçiler, Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı'yı ziyaret etti.

Dünya, Avrupa ve Akdeniz Olimpiyat Oyunları şampiyonu Arslan Seyhanlı, İşitme Engelliler (Deafling) Dünya Şampiyonu ve Avrupa ikincisi Oğuz Dönder ile Dünya Şampiyonu Milli Antrenör Fevzi Çakmar'ın ziyaretinde, ilçede yapılacak spor müsabakaları ve planlanan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Sporcuların, Türkiye'yi uluslararası arenada temsil ederek gösterdikleri başarılardan dolayı gurur duyduğunu belirten Sırmalı, "İlçemizde özellikle güreş branşına duyulan ilgi bizleri gururlandırıyor. Özellikle güreş gibi sevilen bir branşta öğrenciler kurs görüyor. Umuyorum ki şampiyonluk kazanacak sporcular sizlerin ellerinden yetişecek. Bundan sonra da kaymakamlık olarak her zaman destek olacağız." dedi.

Ziyarette, Edremit Gençlik ve Spor Müdürü Fethi Bilge, 1966 Edremit Spor Kulübü Güreş Takımı Koordinatörü Metin Ölmez, Edremit Gençlik ve Spor Müdürlüğü Güreş Antrenörü Mehmet Çakır hazır bulundu.

- Kaynak: AA

Son Dakika Spor Şampiyon güreşçilerden Edremit Kaymakamı Sırmalı'ya ziyaret - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Azerbaycan, Karabağ çatışmalarında 2 bin 783 askerini kaybetti Zeytin Dalı bölgesinde 1 asker şehit oldu Asgari ücret görüşmeleri öncesi Türk-İş'ten gerilimi artıracak çıkış: Komisyon adil değil Son Dakika: Türkiye'nin şartlarını yerine getirmeyen sosyal medya devlerine 30 milyon TL ceza kesildi Tuvaletini yapmak için girdiği mezarlıkta ölü bulundu Turistlerin çekildiği sahillerde yunuslardan görsel şov! Vatandaşlar telefonlara sarıldı Mehmet Ali Erbil, kızının fotoğrafındaki göğüs dekoltesinden rahatsız olunca emoji kullanarak sansür uyguladı Brezilya'da hamile taklidi yapan kadın karpuz kabuğunda kilolarca uyuşturucu kaçırmış