Şampiyon safkan 'Cankardeşler' öldü - Son Dakika

Şampiyon safkan 'Cankardeşler' öldü

27.06.2019 13:48
Şampiyon safkan 'Cankardeşler' öldü, System.String[]

Arap atçılığının son yıllardaki en başarılı isimlerinden biri olan Cankardeşler (Yalaz – Bedel 2 / Tunca) geçirdiği rahatsız nedeniyle hayatını kaybetti.

Arap atçılığının son yıllardaki en başarılı isimlerinden biri olan Cankardeşler (Yalaz – Bedel 2/ Tunca) geçirdiği rahatsız nedeniyle hayatını kaybetti.

Yarış yaşamına 12 Mayıs 2014 tarihinde başlayan ve start almış olduğu 56 koşuda, 36 birincilik elde eden CANKARDEŞLER, 8.711.900 TL'lik kazancıyla, Karaüzüm isimli safkanın ardından tüm zamanların en çok ikramiye kazanan ismi oldu.

CANKARDEŞLER'in kazandığı bazı önemli koşular ise şöyle;

2 kez TBMM Koşusu (G1), Cumhuriyet Koşusu (G1)

İstiklal Savaşı Koşusu (G1)

Niğbolu Koşusu (G1)

- Kanuni Sultan Süleyman Koşusu (G1)

Haralar Koşusu (G1)

Çanakkale Zaferi Koşusu (G1)

Şampiyon safkan 'Cankardeşler' öldü

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Güncel Şampiyon safkan 'Cankardeşler' öldü - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Eğitim ve öğretim yardımı ödemeleri bugün başladı Şarkıcı Jessie J, sevgilisiyle ayrıldığını kalça dansı yaparak duyurdu Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok Merkez Bankası'nın rezervleri 1 milyar 894 milyon dolar arttı Dinlenme tesisinde doğurduğu bebeği çöpe atıp yolculuğuna devam etti! Evlat katili kadın yakayı ele verdi Büyükçekmece'de düşen uçağın kayıtlı olduğu firma, valiliğin 'motor arızası' açıklamasını reddetti Melek Aslan'ın polise verdiği son ifade ortaya çıktı: Orhan aileme ulaşmış, ne söylediğini bilmiyorum Son dakika: Merkez Bankası, piyasaların merakla beklediği faiz kararını açıkladı