Şampiyonlardan Ayanoğlu'na Ziyaret - Son Dakika

Şampiyonlardan Ayanoğlu'na Ziyaret

03.01.2012 11:02
Şampiyonlardan Ayanoğlu'na Ziyaret, System.String[]

Münir Cura, Başkan Ayanoğlu'na verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Mardin'e, 76.büyük Atatürk Koşusunda şampiyonluk Kazandıran Mardin Atletizm Spor Kulübü Başkanı Milli Atlet ve Balkan Şampiyonu Münir Cura, Mardin Belediye Başkanı Mehmet Beşir Ayanoğlu'nu ziyaret etti.

Şampiyonluğu kazanmalarında belediyenin büyük katkıları olduğunu söyleyen Münir Cura, Başkan Ayanoğlu'na verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Başkan Ayanoğlu'da , destek verildiği takdirde Mardinli gençlerin çok büyük işler başarabileceğini söyleyerek; "Mardin Atletizm Kulübü öğrencileri bunun en büyük kanıtıdır.Kendilerini ve hocalarını tebrik ediyorum"dedi.

Hatırlanacağı üzere, Mardin Atletizm Spor kulübü geçtiğimiz günlerde yapılan 76.büyük Atatürk Koşusunda takım olarak Türkiye şampiyonluğunu Mardin'e kazandırdı.

Atatürk 'ün Ankara'yı ilk gördüğü yer olan Dikmen Keklik Pınarı'ndan başlayan yarışın startını Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç verdi. Yarışın başlangıç anına Bakan Kılıç 'ın yanı sıra Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, 4. Kolordu ve Ankara Garnizon Komutanı Korgeneral İhsan Uyar, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan Erkeklerde takım halinde birinci olan Mardin Atletizm Kulübü, ikinci olan İstanbul Zeytinburnu Belediye Spor Kulübü ve üçüncü olan Diyarbakır Emniyet Spor Kulübü'nün kupalarını Türkiye Atletizm Federasyonu Başkanı Mehmet Terzi takdim etti.

Ankara'da düzenlenen 76. Büyük Atatürk koşunu Mardin Atletizm Spor Kulübü takım sıralamasında katılan 15 takım arasından Türkiye Atatürk Koşusu Şampiyonu olarak Mardin ilimize önemli bir başarı daha yaşatarak Atatürk Kupasını ikinci kez Şampiyon olarak Mardin'e getirmenin gururunu bize yaşattılar.

Türkiye Birinci ligdeki takımımızı desteğini esirgemeyen herkese Kulüp yönetimi adına teşekkür eden Balkan Şampiyonu Milli Atletimiz Mehmet Münir Cura; "Bu başarı bir ekip çalışmasıyla olmuştur bundan sonrada daha çok çalışarak marka kulüp oluğumuzu bu önemli yarışta Mardin'in sporda özlenen başarıları Mardin Atletizm Spor Kulübü olarak tüm Mardinli hemşerilerimize armağan ediyoruz."dedi.

Şampiyonlardan Ayanoğlu'na Ziyaret

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Şampiyonlardan Ayanoğlu'na Ziyaret - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

MAK Danışmanlık'tan çarpıcı analiz: 18 yıllık AK Parti iktidarında muhalefetin topyekün sahaya indiğini ilk kez görüyoruz İtalya Kupası maçında kural hatası yapan Roma'ya hükmen mağlubiyet cezası verildi Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 15 Şubat'tan sonra kapsamlı bir telafi programına hazırlanıyoruz Reklam teklifi alan Aleyna Tilki gözünü yükseklere dikti: Tarkan ya da Ajda Pekkan oynarsa düşünürüm Bakan Soylu'nun annesine küfreden şüpheli "Cumhurbaşkanı'na Hakaret"ten tutuklandı İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü