Son Dakika Haberleri: Erzurum'da Şampiyonluğu Kutlayan Bir Galatasaraylıya 20 Kişi Saldırdı!

Erzurum'da Şampiyonluğu Kutlayan Bir Galatasaraylıya 20 Kişi Saldırdı!

2 ay önce

Erzurum'da şampiyonluk kutlamaları yapmak isteyen Galatasaray taraftarlarına BB Erzurumsporlu taraftarlar izin vermedi. İki grup arasında çıkan kavgada ortalık adeta savaş alanına döndü. 20 kişinin saldırdığı Galatasaray taraftarını polis iş yerine sokarak kurtardı.

Süper Ligde 22. şampiyonluğunu ilan eden Galatasaray'da taraftarlar, Erzurum'da şampiyonluklarını kutlamak isteyince BB Erzurumspor taraftarı "Erzurum'da sadece Erzurumspor" sloganları atarak, kutlamaları engellemek istedi.

GALATASARAY BAYRAĞI YAKTILAR

Cumhuriyet caddesi üzerinde birbirine giren iki takım taraftarını polis güçlükle ayırdı. Öte yandan BB Erzurumsporlu taraftarla Galatasaraylı taraftarlardan zorla aldıkları bayrakları ise yaktı.

GALATASARAY TARAFTARINI POLİS KURTARDI

Kavganın dağıldığı sırada cadde üzerinden geçen bir Galatasaray taraftarına ise yaklaşık 20 kişi saldırdı. Taraftarı bir polis cadde üzerindeki iş yerine sokarak kurtardı.

Erzurum'da Şampiyonluğu Kutlayan Bir Galatasaraylıya 20 Kişi Saldırdı!
Haber Yayın Tarihi : 19.05.2019 10:37 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Özge Ulusoy, İstanbul seçiminin ardından yaptığı paylaşımla çok konuşuldu! İmamoğlu'na "Oğlum" diye hitap eden Erkan Tan, Ordu Valisini göreve çağırdı: İstanbul Valiliği'ne tayin edilsin Pilotun "Her şey çok güzel olacak" anonsuna yolcuların cevabı türbülans etkisi yarattı!