Samsun Basınında Bugün - Son Dakika

Samsun Basınında Bugün

01.01.2012 11:00
Samsun Basınında Bugün, System.String[]

Samsun'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle.OLAY.2011 yılını üzüntüleriyle sevinçleriyle uğurladık.

Samsun'da yayımlanan gazetelerin bazı haber başlıkları şöyle:

OLAY: "Hoşgeldin 2012"

2011 yılını üzüntüleriyle sevinçleriyle uğurladık. Umutlarımıza, beklentilerimize karşılık vermesinin beklediğimiz 2012 yılına "Hoşgeldin" diyoruz.

DENGE: "Kimsesizlerin 'Vali Babası"

Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, devletin şefkatli elini ve koruyucu babalığını kimsesiz çocuklara öyle bir gösterdi ki kimsesiz çocuklar Aksoy'a "Vali Baba" diye seslendiler.

HABER: "Biraz daha sabır"

Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz, Samsunspor taraftarlarının sabırsızlıkla yeni transferleri beklediğini ve bu durumu da çok iyi anladığını belirterek, "Bir kaç gün daha sabretmelerini istiyorum. Her şey çok güzel olacak" dedi.

- SAMSUN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Samsun Basınında Bugün - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ronaldo'nun sevgilisi yaşadıkları tutkulu aşkı anlattı: Cristiano tam bir bomba Seda Sayan, yeni işiyle seyircilerin karşısına çıkıyor İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı, Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Şehit Esma Çevik'in babaevine asılan bayrağa saldıran kadın kameralara yakalandı Son Dakika: Türkiye'de 22 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 71 can kaybı, 2102 yeni hasta tespit edildi Yolcu otobüsünde 17 yaşındaki genç kızı izleyerek mastürbasyon yapan muavin tutuklandı 5 yaşındaki çocuğun boğazından canlı solucan çıkarıldı! Bir yıldır midesinde yaşıyormuş Ermenistan Savunma Bakanlığı yetkilisi: Azerbaycan ordusu bizden çok üstün, savaş tarihinde böyle bir durum yok