Son Dakika Haberleri: Samsun'da Bayramda Parkomatlar Ücretsiz

Samsun'da Bayramda Parkomatlar Ücretsiz

2 yıl önce

Samsun Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Parktek İşletmeleri, Kurban Bayramı süresince park alanlarından ücret alınmayacağını açıkladı.

Samsun'da Bayramda Parkomatlar Ücretsiz, System.String[]
Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Parktek İşletmeleri,  Kurban Bayramı süresince park alanlarından ücret alınmayacağını açıkladı.Parktek Genel Müdürü  Ömer Gürcan, yaklaşan  Kurban Bayramı ve 7 günlük uzun tatil dönemini göz önünde bulundurarak  Samsun şehir genelinde bulunan ve bunun yanı sıra  Çarşamba ve  Bafra ilçelerindeki park alanlarından ücret alınmayacağını kaydetti. Gürcan, uygulamanın başta Samsunlu vatandaşların yanı sıra günübirlik ve  Samsun'da ziyaretlerde bulunan vatandaşların rahat bir şekilde seyahat ve Kurban Bayramlarını idrak etmek amacıyla yapıldığının altı çizildi.Konuya ilişkin açıklama yapan Parktek İşletmeleri Genel Müdürü  Ömer Gürcan, "Bu uygulama ile vatandaşlarımızın bayram tatilini en iyi şekilde geçirmelerini hedefliyoruz" dedi.Gürcan ayrıca, Parktek çalışanlarının da 4 günlük bayram süresince izinli olduklarını sözlerine ekledi. - SAMSUN

Dondurma Çubuğundan 500 Bin Liralık Araba Kazandı ama Şimdi Kara Kara Düşünüyor NATO Genel Sekreteri: Türkiye, Hava Savunma Sistemleri İçin İki Ülkeyle Daha Görüşüyor!
FETÖ'den Yargılanan Eski İl Emniyet Müdürü Tahliye Edildi