Son Dakika Haberleri: Samsung Clx-3305fn Renkli Lazer Yaz/tar/fot/faxa4

Samsung Clx-3305fn Renkli Lazer Yaz/tar/fot/faxa4

5 yıl önce

Samsung Clx-3305fn Renkli Lazer Yaz/tar/fot/faxa4 Özellikleri

Samsung Clx-3305fn Renkli Lazer Yaz/tar/fot/faxa4, System.String[]

4’ü 1 Arada Çok Fonksiyon

ECO düğmesine sadece bir kez basın ve hemen kağıt ve enerjiden tasarruf edin.
2 misli, 4 misli ve çift kat olmak üzere her sayfaya daha fazla baskı yapın. Easy Document Creator, büyük belgeleri veya diğer taranmış veya fakslanmış bilgileri dijital olarak derlemenize ve paylaştırmanıza yardım eden bir uygulamadır. Zamandan tasarruf ederek ekranda ne görüyorsanız tek bir tıklamayla yazdırın.

Kaliteli çıktıların keyfini yaşayın

Samsung’un benzersiz ReCP (Temiz Sayfalar İşleme Motoru) Teknolojisi, her çıktının mükemmel görünmesini sağlayacak şekilde renkli baskılarınızın genel kalite ve canlılığını artırır. Beyaz boşlukları ortadan kaldırmak için katı nesneler birbirinin üzerine binerken grafik ve metnin her ikisinde odağı keskinleştirir.

Polimerize toner

Yeni geliştirmiş olduğumuz polimerize toner geleneksel tonerden daha küçük ve daha tek tip partiküllere sahiptir. Bu, herhangi bir kağıt kıvrılmasının engellenmesine yardımcı olacak şekilde çıktılarınızın daha net hatlara ve daha canlı renklere sahip olacağı anlamına gelmektedir. Ayrıca daha yüksek cila içeriği yalnızca görüntü parlaklığını artırmakta ve istenmeyen renk solmalarının engellenmesi sürekliliğini geliştirmektedir.

Ergonomik tasarım

Bu yazıcının yerinizi kalabalıklaştıracağı konusunda endişe etmeyin. Güzel ve kompakt tasarımı bir masanın paylaşılmasını keyifli hale getirmektedir.

- Küçük Boyutlu Kaplama Alanı
Sadece 40,6 x 36,2 cm boyutundaki kaplama alanıyla dünyanın en küçük renkli çok fonksiyonlu lazer yazıcılarından biridir.

- Ergonomik tasarım
Koyu renkli kahverengi ve buz grisi rengiyle ergonomik tasarımı modern ve zarif bir çalışma ortamı oluşturmaktadır.

Kolay kullanım

Kolay ve sezgisel çalışma için tasarlanmış olan CLX-3305FN sizin değerli zaman ve emeğinizden tasarruf etmenizi sağlar.

- Tek Tuşla Eco Düğmesi
ECO düğmesine sadece bir kez basın ve toner, kağıt ve enerjiden tasarruf edin. Bir yaprak üzerine birden çok sayfayı yazdırın, rengi siyah beyaz olarak değiştirin ve boş sayfaları atlayın.

- Tek Dokunuşla Ekran Yazdırma Düğmesi
Zamandan tasarruf ederek ekranda ne görüyorsanız tek bir tıklamayla yazdırın.

Kolay kullanım

Kolay ve sezgisel çalışma için tasarlanmış olan CLX-3305FN sizin değerli zaman ve emeğinizden tasarruf etmenizi sağlar.

- Doğrudan USB Baskı
Sezgisel menü ve gezinme tuşlarıyla doğrudan USB bellek çubuğundan görüntüleri ve dokümanları kolaylıkla yazdırın.

Easy Color Manager

Samsung Easy Colour Manager ile kendi renk profillerinizi oluşturun ve kullanın. Şirket logonuzun tam renklerini eşleştirin veya sadece çıktılarınıza istediğiniz özel görünümü verin.

Easy Document Creator

Easy Document Creator, size çoklu biçimlerdeki dijital belgeleri oluşturmada yardım eder ve e-posta, faks ve sosyal ağlarda olmak üzere başkalarıyla paylaşmanızı kolay hale getirir.

Kolay Çözüm desteği

Yazıcı ayrıca size daha önce hiç olmadığı kadar kolay üstün kaliteli baskılar alma kontrolünü sağlamak için tasarlanmış olan yazılım desteği sunmaktadır.

- Easy Eco Driver
Easy Eco Driver, size çoklu biçimlerdeki dijital belgeleri derlemede yardım eder ve sosyal ağlarda bile olmak üzere başkalarıyla paylaşmanızı kolay hale getirir.

Ürünü satın almak için tıklayın


Ünlü Şarkıcı Lionel Richie'nin kızı, Cinsel İlişki Bağımlısı Sevgilisiyle Yakalandı Babaları Tarafından Öldürülen 2 Çocuğun Annesiyle Fotoğraf Paylaşan Gülben Ergen'e Tepki Yağdı
Isparta Şehitlerinin Kimlikleri Belli Oldu. İkisi Ordu Nüfusuna Kayıtlı