Son Dakika Haberleri: Samsung'dan Kripto Para Cüzdanı Şirketine 2,9 Milyon Dolar Yatırım

Samsung'dan Kripto Para Cüzdanı Şirketine 2,9 Milyon Dolar Yatırım

23 gün önce

Dünyanın en büyük teknoloji markalarından Samsung, kripto para birimi donanım cüzdanı üreticisi Ledger'e 2,9 milyon dolar yatırım yapma kararı aldı.

ccn.com'un haberine göre, kripto para sektörünün en büyük isimlerinden Ledger Güney Koreli şirket Samsung'dan 2,9 milyon dolarlık yatırım almayı başardı. Ledger'in sözcüsü söz konusu yatırımı onaylarken yatırım tutarı dışında daha fazla ayrıntı vermedi.

Milyon dolarlık anlaşma, Samsung'un bir haftadan daha kısa süre önce yeni kurulan anahtarsız kripto cüzdanı geliştiricisi ZenGo'ya 4 milyon dolarlık girişim yapmasının ardından geldi.

HIZLANDIRICI BİR ROL OYNAMASI BEKLENİYOR

Teknoloji devi Samsung'un kripto para sektörüne bu ilgisinin, yatırımcıların güvenini pazardaki uzun dönemdeki beklentilerini iyileştirmesi bakımından hızlandırıcı bir rol oynaması bekleniyor.

Samsung daha önce, the Galaxy S10 serisinin bir kripto cüzdan özelliği içereceğini belirtmişti.

Haber Yayın Tarihi : 26.04.2019 10:59 Kaynak: DHAHatay'da Dini Hikayelere Konu Olan Ebabil Kuşu Bulundu Eurovision Şarkı Yarışması'nda Madonna'nın Dansçısı Filistin Bayrağıyla Sahneye Çıktı Mesut Özil, Nişanlısı Amine Gülşe İle Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Dolmabahçe'de Verdiği İftara Katıldı