Son Dakika Haberleri: Samsung Electronics Türkiye'de Atama

Samsung Electronics Türkiye'de Atama

4 yıl önce

Dr. Erdem Erkul, Ağustos ayı itibariyle "Kamu Sektörü Kıdemli Müdürü" olarak, Samsung Electronics Türkiye'deki yeni görevine başladı.

Samsung Electronics Türkiye'de Atama, System.String[]

Lisans ve yüksek lisansını İşletme ve Kamu Yönetimi alanlarında tamamlayan Dr. Erdem Erkul, doktora öncesi araştırmalarını  Harvard Üniversitesi ve Massachusetts Üniversitesi  ABD Ulusal e-devlet Merkezi'nde sürdürdü. Dr. Erkul, doktorasını ise  Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi  Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü'nde tamamladı. 2013 Haziran ayında katıldığı  Harvard Üniversitesi - John F. Kennedy Kamu Yönetimi Okulunda "İnovasyon için Ekonomik Kalkınma Programı" boyunca kamu politikaları, inovasyon, girişimcilik konularında çalışmalarda bulundu.

2010-2013 yılları arasında  Microsoft  Türkiye Kamu İşleri, Akademik Programlar ve Sosyal Sorumluluk Programları Direktörlüğünü üstlenen Dr. Erdem Erkul, 2013 Temmuz ayında  Microsoft  Orta Doğu ve  Afrika Bölgesel Planlama Direktörü olarak görevine başladı.

Dünya'nın önemli uluslararası e-devlet portallarından digital-government.net'in de kurucusu ve editörü olan Dr. Erkul; 2010 yılından bu yana  Türkiye Bilişim Derneği Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı ve bunun yanı sıra Merkezi Brüksel'de bulunan,  Avrupa Profesyonel Bilişim Dernekleri Meclisi Yönetim Kurulu üyeliği görevini de sürdürmektedir.

Kamu Sektörü , Kamu İlişkileri , Girişimcilik , İnovasyon ve Sivil Toplum Çalışmaları konusunda sahip olduğu deneyimle,  Samsung Electronics  Türkiye Kamu Sektörü ve Kurumsal Çözümler operasyonlarına yeni bir soluk getirecek olan Dr. Erdem Erkul, bu yeni pozisyonunda  Samsung'un hızla büyüyen Kamu Sektörü'ne yönelik çalışmalarını yürütecektir.


Eski Sevgilisi Lider Şahin, İrem Derici'yle İlgili Müjdeyi Verdi Mehmet Ali Erbil'den Çocuk Aldıran Sevgilisi: Çantama 5 Bin Dolar Koydular
Başbakan'dan "Topbaş İstifa Etti mi" Sorusuna Tek Cümlelik Cevap: Kadir Bey Açıklama Yapacak