Samsung Galaxy Note 2, 2 Ayda Rekor Kırdı - Son Dakika

Samsung Galaxy Note 2, 2 Ayda Rekor Kırdı

26.11.2012 11:00
Samsung Galaxy Note 2, 2 Ayda Rekor Kırdı, System.String[]

Bu aralar Samsung ne yapsa peynir ekmek gibi satılıyor.

Mahmut Saral - - Samsung'da işler yolunda gidiyor. İki ay önce satışa sunulan ve büyük beğeni toplayan Samsung Galaxy Note 2, bu iki aylık dilimde 5 milyonluk satış rakamına ulaşarak rekor kırdı. Çıktığı ilk ayda 3 milyon satan cihaz, aynı dönemde 1 milyon satan Galaxy Note 1'i de üçe katlamıştı. Görünüşe göre Galaxy Note 2'ye gösterilen ilgi, saman alevi niteliğinde değil.

Cihazın iki aylık dilimde 5 milyona ulaşması, yine Galaxy Note 1'le mukayese edildiğinde 3 aylık tasarruf da demek. Zira Note 1, 5 aylık dilimde 5 milyon satmıştı ve bakalım 5 ayda Galaxy Note 2 ne kadar satacak?

Samsung Galaxy Note 2, şu an 128 ülkede satışta. 5.5 inç ekrana ve S Pen'e sahip cihaz, özellikle büyük ekranda okumak ve Internet'te gezinmek isteyen kullanıcılara hitap ediyor.

Hazırladığımız yazılı ve videolu incelemeye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Samsung, yakın zamanda Galaxy S3'ün de 30 milyon satış rakamına ulaştığını bildirmişti.

Mahmut Saral - Teknokulis : http://www.teknokulis.com

Samsung Galaxy Note 2, 2 Ayda Rekor Kırdı
Samsung Galaxy Note 2, 2 Ayda Rekor Kırdı

- Kaynak: Teknokulis

Son Dakika Teknoloji Samsung Galaxy Note 2, 2 Ayda Rekor Kırdı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

ABD'de seçime günler kala Trump destekçileriyle karşıtları arasında kavga çıktı Sorulara yanıt veremeyince yayını terk eden Şevval Şahin'e ünlü isimlerden destek geldi Son Dakika: Azerbaycan ordusu ilerleyişini sürdürüyor! Gubadlı kent merkezi Ermenistan işgalinden kurtarıldı Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı Ermenistan, Dağlık Karabağ'a getirdiği PKK'lı teröristlere Azerbaycan askeri üniforması giydirdi Meteoroloji'den 4 il için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı