Samsung Galaxy Note 2 Kaç Adet Satıldı? - Son Dakika

Samsung Galaxy Note 2 Kaç Adet Satıldı?

27.11.2012 08:30
Samsung Galaxy Note 2 Kaç Adet Satıldı?, System.String[]

Akıllı telefon pazarının lider ismi Samsung Galaxy Note 2 ile yeni bir başarıya koşuyor. 5.5inçlik dev ekrana sahip cihaz rekor bir satış rakamına ulaştı. Yılın ...

Akıllı telefon pazarının lider ismi Samsung Galaxy Note 2 ile yeni bir başarıya koşuyor. 5.5inçlik dev ekrana sahip cihaz rekor bir satış rakamına ulaştı.

Yılın son çeyreği içinde 60 Milyon mobil cihaz satışı gerçekleştirmiş olacağı tahmin edilen Samsung için bu rakamların telaffuz edilmesindeki aslan payı elbette bu yıl pazara sunulan iki önemli Android'li amiral gemisine ait. Hem Galaxy S3 hem de Galaxy Note 2 önceki nesil cihazların elde ettiği başarının çok çok üstüne çıkmayı başardı.

İlki geçtiğimiz yıl pazara sunulan Galaxy Note 2, akıllı telefonlar alanında yeni bir sınıf yaratmıştı. Bu cihazın ardından emsal teşkil edebilecek dev ekranlı bir çok cihazla karşılaştık ancak hiçbir Galaxy Note 2'nin satış rakamlarına ulaşamadı.

Kısa bir süre önce 3 Milyon adetlik satış rakamını geride bıraktığı söylenen Galaxy Note 2'nin şimdi de 5 Milyon'u devirdi söylendi. Üstelik bu rakamın cihaz satışa sunulduktan iki ay sonra gerçekleşmiş olması da ayrı bir başarı konusu. Yüksek fiyatına rağmen önemli bir başarı yakalayan cihaz, karlılık konusunda da avantajlı oluşu ile üreticisinin yüzünü güldürüyor.

Samsung Galaxy Note 2 Kaç Adet Satıldı?
Samsung Galaxy Note 2 Kaç Adet Satıldı?

- Kaynak: Scroll.com.tr

Son Dakika Teknoloji Samsung Galaxy Note 2 Kaç Adet Satıldı? - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun koronavirüs testi pozitif çıktı Koronavirüs tedavisi gören ünlü iş insanı Rahmi Koç taburcu oldu Yüzüne tükürdüğü yolcu, kadını hareket halindeki otobüsten aşağı attı Milyonları ilgilendiren borç yapılandırmasının detayları belli oldu! Peşin ödeyen büyük indirimi kapar Türkiye'nin Libya'ya verdiği sahil güvenlik eğitimine İtalyan basınından ilginç yorum: Anahtar Erdoğan'ın elinde Dert dinleme başı 10 TL alan genç gezgin, derdiyle kendisini ağlatana da 100 TL veriyor Bir adama saldırıp pantolonunu indirmişti! Meğer 'Azman' yavrularını korumak için saldırmış Azerbaycan ordusu, Turan taktiğini uygulayarak Ermenistan'ın belini kırdı