Samsung, Galaxy Note8 İçin Android 9 ile Birlikte Gelen One Uı Arayüzünün Beta Sürümünü Yayınladı - Son Dakika

Samsung, Galaxy Note8 İçin Android 9 ile Birlikte Gelen One Uı Arayüzünün Beta Sürümünü Yayınladı

15.01.2019 20:14
Samsung, Galaxy Note8 İçin Android 9 ile Birlikte Gelen One Uı Arayüzünün Beta Sürümünü Yayınladı, System.String[]

2019'un başlarında Galaxy Note8'in One UI beta programına dahil edileceği iddiaları, karşılığını bulmuş gibi görünüyor. Samsung tarafından yapılan resmi açıklamaya göre Note8'in Android 9 tabanlı One UI arayüzünün beta programının dağıtımına başlandı.

Samsung Türkiye, geçtiğimiz günlerde Galaxy S8, S8+ ve Note 8'in Android 9 Pie güncelleme takvimini duyurmuştu. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre 2017'de piyasaya çıkan Note8'in Android Pie 9 tabanlı One UI arayüzüne kavuşacağı tarih, 15 Şubat 2019 olarak açıklanmıştı. Samsung, yeni Android sürümünün yayınlanmasına 1 ay kala, One UI'nin beta sürümünü sunucularında paylaştı.

Note8 için beta programının yayınlanması, aslında beklenmedik bir gelişme olarak yorumlanıyor. Çünkü Samsung, daha önce beta programlarını yalnızca Galaxy S amiral gemilerine sunacağını açıklamıştı. Bu sürpriz gelişme, Note8 kullanıcılarını hem şaşırttı hem de mutlu etti.

Galaxy Note8'in beta programı, aynı zamanda "Samsung Members" isimli uygulamadan gelen bildirim ile de doğrulandı. Uygulamada paylaşılan duyuruya göre isteyen kullanıcılar, beta sürümüne dahil olarak Android 9 Pie'ı ve One UI arayüzünü diğer kullanıcılardan erken deneme fırsatına sahip olabilir.

Henüz yalnızca Hindistan ve Güney Kore'de başlanan beta sürüm dağıtımının, birkaç gün içinde diğer ülkelere de yayılması bekleniyor. Eğer Note8 kullanıcısıysanız ve beta programına dahil olmak istiyorsanız, "Samsung Members" adlı uygulamaya e-posta adresiniz ile giriş yaparak, beta programı duyurusunun gelmesini bekleyebilirsiniz.

N950FXXU5ZSA5 yazılım versiyonu ile gelen beta sürümü, Note8'in performansını da bir adım öteye taşıyacak gibi görünüyor. Yeni arayüz ile birlikte, değişik bir telefon kullanıyormuş hissi sağlayan bu güncelleme, Android 9 ile birlikte birçok yeni özelliği de içinde barındırıyor.

Samsung, Galaxy Note8 İçin Android 9 ile Birlikte Gelen One Uı Arayüzünün Beta Sürümünü Yayınladı
Samsung, Galaxy Note8 İçin Android 9 ile Birlikte Gelen One Uı Arayüzünün Beta Sürümünü Yayınladı

Kaynak: WebTekno

Son Dakika Teknoloji Samsung, Galaxy Note8 İçin Android 9 ile Birlikte Gelen One Uı Arayüzünün Beta Sürümünü Yayınladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

CHP'li belediye başkanının, kardeşini 3 birimin müdürü yaptığı ortaya çıktı Erbakan'ın yol arkadaşı Derviş Yıldırım, namaz kıldığı sırada hayatını kaybetti! Vefat anı güvenlik kamerasına yansıdı Galatasaray, Youssouf Ndayishimiye transferi için Malatyaspor'la anlaşmak üzere "O Bu Gece Gelecek" şarkısıyla hayatımıza girmişti! Cesur pozlar veren Şahsenem çok iddialı Boş arazide ölmeden önce uyuşturucu alan genç adamın cansız bedeni bulundu Son Dakika: Esnaf ve sanatkarlara kira ve gelir kaybı desteği için yeniden başvuru imkanı Hayat kadınıyla ilişkiye girdiği esnada can veren adamın ölüm sebebi ortaya çıktı: Aşırı orgazm Hırsızlar bıçak zoruyla gasp ettikleri araca yanlış mazot koyunca yolda kalıp çekici çağırdılar