Samsung, Sesli Asistan S Voice'un Fişini Çekiyor - Son Dakika

Samsung, Sesli Asistan S Voice'un Fişini Çekiyor

12.04.2020 16:53
Samsung, Sesli Asistan S Voice'un Fişini Çekiyor, System.String[]

Samsung, ilk kez 2012 yılında Galaxy S3 akıllı telefon ile kullanıma sunduğu sesli asistan S Voice'un fişini çekiyor. S Voice, 2012 ve 2017 yılları arasında satışa sunulan Samsung marka akıllı telefonlarda önyüklü olarak yer alıyordu.

Samsung, ilk kez 2012 yılında Galaxy S3 akıllı telefon ile kullanıma sunduğu sesli asistan S Voice'un fişini çekiyor. S Voice, 2012 ve 2017 yılları arasında satışa sunulan Samsung marka akıllı telefonlarda önyüklü olarak yer alıyordu. Samsung, Galaxy S8 modeli ile birlikte sesli asistan Bixby'i kullanıma sunmuştu.

1 Haziran'dan İtibaren Sonlanacak

SamMobile'da yer alan habere göre Samsung'un sesli asistanı S Voice 1 Haziran tarihinden itibaren kullanılamayacak. Bu tarihten itibaren S Voice'u kullanmaya çalışan kullanıcılar, "İsteğinizi işleme koyamıyorum, daha sonra tekrar deneyiniz" ifadesi ile karşılaşacak.

Kullanıcılar tarafından pek ilgi görmeyen S Voice'un sonlandırılacak olması pek süpriz gibi durmuyor. Samsung marka yeni bir akıllı telefonuna sahipseniz bu durum günlük kullanımda herhangi bir olumsuz etki etmeyecektir. Zira Samsung, son birkaç yıldır yeni cihazlara S Voice eklemiyordu.

Bu Durumdan Etkilenecek Cihazlar

Galaxy A3, A5, A7, A8, A9, Galaxy Note FE, Galaxy Note 2, 3, 4, 5, Galaxy S3, 4, S5, S6, S6 Galaxy Note Pro 12.2, Galaxy W, Galaxy Tab 4, Galaxy Tab 4 8.0/ 10.1, Galaxy Tab S8.4 ve S10.5.

Samsung, Sesli Asistan S Voice'un Fişini Çekiyor

Kaynak: Tamindir

Son Dakika Teknoloji Samsung, Sesli Asistan S Voice'un Fişini Çekiyor - Son Dakika


Son Dakika

Türkiye'yi ağlatan videosu kurgu çıkan YouTuber Fariz hakkında gözaltı kararı verildi Kasımpaşa, eski Beşiktaşlı Dusco Tosic ile anlaşmaya vardı YSK, toplam 17 partinin seçime girebileceğine karar verdi! DEVA ve Gelecek partisi listede yer almadı Kılıçdaroğlu, İnce'nin kuracağı partiye katılacağı iddia edilen 3 vekil ile görüştü ABD Senatosu, Biden'ın Dışişleri Bakanlığına aday gösterdiği Antony Blinken'ı onayladı Cumhurbaşkanlığı'ndan makam aracı kararı! Türkiye yatırımından vazgeçen Volkswagen dönemi bitiyor Biden yönetimi, Filistin'e yardımları yeniden başlatacak Saadet Partisi'nde ittifak çatlağı! Erdoğan'la görüşen Asiltürk'ün açıklaması kriz çıkardı