'Sana Benziyor' Raflarda - Son Dakika

'Sana Benziyor' Raflarda

12.12.2017 12:30
'Sana Benziyor' Raflarda, System.String[]

“Sana Benziyor” şimdi Istanbul Arabesque Project düzenlemesi ile müzikseverlerle buluşuyor.

Hamza Dekeli'nin özlem dolu sözleri ve Uğur Bayar'ın alıp götüren müziğiyle bir klasik haline gelen "Sana Benziyor" şimdi Istanbul Arabesque Project düzenlemesi ile müzikseverlerle buluşuyor.

Orijinalinden farklı yepyeni bir düzenleme ile dinleyici karşısına çıkacak olan 'Sana Benziyor'da, bu kez, klasik gitar, elektrik gitar, bas gitar, akustik davul, keman, klarnet ve elektrik piyano kullanıldı.

Kayıtlarının SarıEv Stüdyoları'nda yapıldığı şarkının miks ve mastering işlemlerini Barış Büyük yaptı.

'Sana Benziyor', Istanbul Arabesque Project düzenlemesi ve Bayar Müzik etiketiyle, dijital platformlardaki yerini aldı.

Sanatlı Karınca Prodüksiyon tarafından çekilen video klip ise önümüzdeki günlerde yayınlanacak.

'Sana Benziyor' Raflarda

Kaynak: Pembenar

Son Dakika Kadın 'Sana Benziyor' Raflarda - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Merak edilen soruya yanıt geldi! Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Ramazan Bayramı namazı camilerde kılınacak Merak edilen soruya yanıt geldi! Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Ramazan Bayramı namazı camilerde kılınacak Son Dakika: Tam kapanmada manuel doldurulan izin belgelerinin geçerlilik süresi uzatıldı Son Dakika: Tam kapanmada manuel doldurulan izin belgelerinin geçerlilik süresi uzatıldı Mustafa Cengiz Yönetimi, seçim sürecine dahil olan Divan Kurulu'nu karşısına aldı! Galatasaray camiası birbirine girdi Mustafa Cengiz Yönetimi, seçim sürecine dahil olan Divan Kurulu'nu karşısına aldı! Galatasaray camiası birbirine girdi Demet Akalın, Türk yetkililere seslendi: Turistlere testi mecburi kılın Demet Akalın, Türk yetkililere seslendi: Turistlere testi mecburi kılın Üreticilere 1,5 milyar liralık destek ödemesi bugün itibarıyla hesaplara yatacak Üreticilere 1,5 milyar liralık destek ödemesi bugün itibarıyla hesaplara yatacak 16 ünlü isimden ilham alan cerrahlar 'mükemmel kadın'ı çizdi 16 ünlü isimden ilham alan cerrahlar 'mükemmel kadın'ı çizdi Ölen eşinin cenazesiyle sabaha kadar uyudu! Polis ölümü şüpheli buldu Ölen eşinin cenazesiyle sabaha kadar uyudu! Polis ölümü şüpheli buldu TFF, Fenerbahçe'nin kural hatası başvurusunu reddetti: İncelendi, kural hatası yok TFF, Fenerbahçe'nin kural hatası başvurusunu reddetti: İncelendi, kural hatası yok
Advertisement