Son Dakika Haberleri: Sanatçı Dostları, Kanser Tedavisi Gören Nuray Hafiftaş'ı Ziyaret Etti

Sanatçı Dostları, Kanser Tedavisi Gören Nuray Hafiftaş'ı Ziyaret Etti

6 gün önce

Zara, Müşerref Akay ve Belkıs Akkale, kalın bağırsak ameliyatından sonra karaciğerine de sıçrayan kanser nedeniyle tedavi gören Nuray Hafiftaş'ı ziyaret etti.

 Nuray Hafiftaş, Temmuz ayında geçirdiği kalın bağırsak ameliyatından sonra karaciğerine de sıçrayan kanser nedeniyle tedavi görmeye başlamıştı. Usta sanatçıyı dostları Zara, Müşerref Akay ve Belkıs Akkale hastane odasında da yalnız bırakmadılar.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTILAR

Zara, sürpriz ziyaretin fotoğrafını Instagram'da paylaştı ve altına şu notu düştü: "Güzeller güzeli arkadaşımı çok iyi gördük. Dualarınızla gün geçtikçe daha da iyileşiyor. Bin şükür bu günlere. Ve canım arkadaşım Müşerref Akay ise bir melek misali Nuray'ımızı bir dk yalnız bırakmadan Can-dost olmuş durumda. Hepiniz adına teşekkürlerimi ilettim. Bir tanem Belkıs Akkale ile dönüyoruz şimdi..."

İşte ziyaretten paylaşılan o kare;Demet'in Volkan Demirel'in Bebeğinin Gözündeki Lekeyle İlgili Yorumuna Takipçiler Ateş Püskürdü Ünlü Oyuncu Micheal Douglas'a Şok Suçlama: Elini Pantolonuna Sokup Kendini Tatmin Etti
Adriana Lima, Mini Elbisesiyle Gözleri Şaşı Etti Mandalinacı 'Vay Delikanlı Gönlüm' Şarkısına Klip Çekti! YouTube Yıkıldı