Sanatçı Esat Kabaklı Hastaneden Taburcu Oldu - Son Dakika

Sanatçı Esat Kabaklı Hastaneden Taburcu Oldu

2 yıl önce

Burdur’da geçirdiği trafik kazasının ardından sevk edildiği Isparta Şehir Hastanesinde ameliyat olduktan sonra sağlığına kavuşan Türk Halk Müziği Sanatçısı Esat Kabaklı bugün taburcu edildi.

Sanatçı Esat Kabaklı Hastaneden Taburcu Oldu, System.String[]

Burdur'da geçirdiği trafik kazasının ardından sevk edildiği Isparta Şehir Hastanesinde ameliyat olduktan sonra sağlığına kavuşan Türk Halk Müziği Sanatçısı Esat Kabaklı bugün taburcu edildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisini telefonla arayarak 'merak etme sana orada iyi bakalar' dediğini ileten Sanatçı Kabaklı, "Dediği gibi de oldu. Hastane personeli benimle ilgilendi. Sağ olsunlar. Cumhurbaşkanımıza da çok teşekkür ediyorum ilgisi için. Şehir hastaneleri çok güzel" dedi.


İstanbul'dan Fethiye'ye giderken Burdur'un Karamanlı ilçesinde geçirdiği trafik kazası sonucu yaralanarak Burdur Devlet Hastanesine daha sonra Isparta Şehir Hastanesine sevk edilen Türk Halk Müziği Sanatçısı Esat Kabaklı bugün taburcu oldu. Sol kolunda kırık oluşan ve Isparta Şehir Hastanesinde ameliyatla platin takılan ünlü sanatçı, bugün öğleden sonra Isparta Şehir Hastanesinden ayrıldı.


Isparta'dan eşi ve yakınlarıyla birlikte karayolu ile ayrılan sanatçının, 3 gün önce kaza yaptığı Muğla'nın Fethiye ilçesine gideceği ve bir süre orada istirahat edeceği öğrenildi.


"Şehir hastaneleri çok iyi"


Sağlık durumunun iyi olduğunu belirterek, Isparta Şehir Hastanesinde tedavisinin çok iyi geçtiğini kaydeden sanatçı Esat Kabaklı, "Şehir hastaneleri çok güzel. Durumum iyi. Hastane çalışanlarımız ilgilendiler. Sağ olsunlar. Hepsi de işinin ehli. Tedavi süresince yanımda olan ve yardım eden herkese teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.


Sanatçı Kabaklı, kolundaki kırık dolayısıyla yapılan ameliyatın başarılı geçtiğini iletti.


"Cumhurbaşkanımız 'merak etme orada sana iyi bakarlar' dedi"


Kaza geçirdikten sonra başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere, tedavisi için herkesin seferber olduğunu ileten Kabaklı, "Cumhurbaşkanımız her zaman yüreğini açar. Haberi duyar duymaz aradı ve sağlık durumum hakkında bilgi aldı. 'Merak etme orada sana iyi bakarlar' dedi. Dediği gibi de oldu. Hastane personeli benimle ilgilendi. Sağ olsunlar. Cumhurbaşkanımıza da çok teşekkür ediyorum ilgisi için. Beni merak etmesinler. Ben iyiyim. Çok şükür. Koluma platin takıldı. Kalıcı bir hasar almadan bu badireyi atlatacağım. Her şey güzel olacak. Devletimize bu imkanları sunmasından dolayı teşekkür ediyorum" dedi.


Burdur'daki kazada yaralanmıştı


3 gün önce İstanbul'dan Muğla'nın Fethiye ilçesine gitmek üzere yola çıkan sanatçı Esat Kabaklı, Burdur'un Karamanlı ilçesine bağlı Kağılcık köyü yakınlarında kullandığı 34 SL 4645 plakalı araç ile önce refüje çarptı ardından sürüklenerek karşı şeride geçti. Kazada yaralanan sanatçının hastaneye sevk edilmesinin ardından Burdur ve Isparta Valileri de hastanelere giderek bilgi aldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya da sağlık durumu hakkında bilgi verildi. - ISPARTA

Haber Yayın Tarihi: 13.04.2018 05:21 Kaynak: İHASon Dakika

"Tosuncuk" lakaplı Mehmet Aydın öldü mü? Sosyal medya bu iddiayla çalkalanıyor
Mahsun Kırmızıgül 14 yıl sonra ilk kez şarkı söyledi Başkan, soyunma odasına içinde 500 bin TL olan çanta getirdi