Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından Etso'ya Ziyaret - Son Dakika

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından Etso'ya Ziyaret

08.08.2018 17:59
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından Etso'ya Ziyaret

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı şube müdürlerinden İbrahim Karabulut ve Duygu Başak Gülden, uzmanlardan Mehmet Emin Doğan ve Kaan Aktaş, uzman yardımcılarından Arda Bahçeci ve elektronik mühendisi Eren Tekin'in oluşturduğu heyet, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı...

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı şube müdürlerinden İbrahim Karabulut ve Duygu Başak Gülden, uzmanlardan Mehmet Emin Doğan ve Kaan Aktaş, uzman yardımcılarından Arda Bahçeci ve elektronik mühendisi Eren Tekin'in oluşturduğu heyet, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt'u makamında ziyaret etti.

ETSO'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Salih Akbulut, KOSGEB Edirne İl Müdürü Veysel Vural, Trakya Teknopark Yönetici AŞ Genel Müdürü Barış Kocabıyık, Trakya Üniversitesi (TÜ) Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Dr. Öğr. Üyesi Oğuzhan Erdem ve TÜ Teknoloji Transferi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Semiha Öztuna da ziyarette hazır bulundu.

Kamu, üniversite, sanayi işbirliğinin konuşulduğu ziyarette, Edirne'nin Anadolu'yu Avrupa'yla birleştiren bir konumda olması dolayısıyla Balkanları da Teknopark bünyesine dahil etme projesi görüşüldü.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu aktaran Zıpkınkurt, "Başarıya ulaşmak için uyumlu ve güçlü bir ekip oluşturmak gerek. Bizler Edirne'de bunu başardık. Umarım komşu ülkelerle kurduğumuz ticari bağlantılarıyla Balkanları da Teknopark bünyesine dahil etme konusunda aynı başarıyı elde edeceğiz." ifadelerini kullandı.

YORUMLAR
500
Cumhurbaşkanı Erdoğan, muharrem ayı iftarında konuştu Açıklaması Cumhurbaşkanı Erdoğan, muharrem ayı iftarında konuştu Açıklaması Ali Koç'un skora tepki gösteren Fenerbahçe taraftarını sert bir şekilde uyardığı anlar olay oldu Ali Koç'un skora tepki gösteren Fenerbahçe taraftarını sert bir şekilde uyardığı anlar olay oldu Bakan Fatih Dönmez müjdeyi paylaştı! 4. sondaj gemisi Abdülhamid Han ilk seferine çıkıyor Bakan Fatih Dönmez müjdeyi paylaştı! 4. sondaj gemisi Abdülhamid Han ilk seferine çıkıyor
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Sanayi ve Teknoloji Bakanlığından Etso'ya Ziyaret - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement