Sanayispor Kulüp Başkanı Öztürk Açıklaması - Son Dakika

Sanayispor Kulüp Başkanı Öztürk Açıklaması

02.01.2012 15:20
Sanayispor Kulüp Başkanı Öztürk Açıklaması, System.String[]

"Sanayi spor her maçına 3 puan için çıkıyor" dedi.

Sanayi spor Kulüp Başkanı Bilgin Öztürk,

"Sanayi spor her maçına 3 puan için çıkıyor" dedi.

Tekirdağ Süper Amatör Küme takımlarından Sanayi spor Kulüp Başkanı Öztürk, yaptığı açıklamada, Sanayisporun bu sezon köklü değişikliklere imza attığını vurgulayarak, genç ve iddialı bir kadro oluşturduklarını söyledi.

13 puanla guruplarında 3. sırada olduklarını da ifade eden Öztürk, "Bu sezon yeni yönetim olarak yeni ve genç bir kadro oluşturduk. Takımımız, birbiriyle uyumlu, bütün futbolcularımız ise sorumluluklarının bilincinde hareket ediyor. Sanayi spor her maçına 3 puan için çıkıyor" şeklinde konuştu.

- TEKİRDAĞ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Sanayispor Kulüp Başkanı Öztürk Açıklaması - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Galatasaray-Bakken Bears maçı koronavirüs nedeniyle ertelendi İzmir Bayraklı'daki kurtarma çalışmalarından bir iyi, iki kötü haber Prof. Dr. Ahmet Ercan'ın "Depremde yoksullar ölür, zenginler ölmez" sözleri sosyal medyada gündem oldu Cristiano Ronaldo'nun koronavirüs testi negatife döndü 6,6'lık depremin ardından milyonluk rezidanslar oturulamayacak hale geldi Bakan Pakdemirli ile enkaz altındaki Buse'nin duygulandıran diyaloğu: Köpekleri salın ben de kedi sesi çıkarayım Son Dakika: Türkiye'de 30 Ekim günü koronavirüs nedeniyle 78 kişi vefat etti, 2322 yeni hasta tespit edildi İzmir'deki şiddetli depremin ardından enkaz altında kalan bir kişi, mesajla yardım istedi