Son Dakika Haberleri: Sancaktepe'de Düşen Askeri Helikopterde Şehit Düşen Piyade Uzman Çavuş Şahin Aslan Son Yolculuğuna...

Sancaktepe'de Düşen Askeri Helikopterde Şehit Düşen Piyade Uzman Çavuş Şahin Aslan Son Yolculuğuna...

12 ay önce

Sancaktepe'de düşen askeri helikopterde şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Şahin Aslan son yolculuğuna uğurlanıyorBİTLİS - İstanbul Sancaktepe'de askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan Piyade Uzman Çavuş Şahin Aslan son yolculuğuna uğurlanıyor.

Sancaktepe'de Düşen Askeri Helikopterde Şehit Düşen Piyade Uzman Çavuş Şahin Aslan Son Yolculuğuna..., System.String[]

Sancaktepe'de düşen askeri helikopterde şehit düşen Piyade Uzman Çavuş Şahin Aslan son yolculuğuna uğurlanıyor


BİTLİS - İstanbul Sancaktepe'de askeri helikopterin düşmesi sonucu şehit olan Piyade Uzman Çavuş Şahin Aslan son yolculuğuna uğurlanıyor.

İstanbul Sancaktepe'de askeri helikopterin düşmesi sonucu Kurmay Pilot Albay Göksenin Aytural Şaylan, Kurmay Pilot Üsteğmen Aykut Yurtsever, Teknisyen Astsubay Üstçavuş Emre Vahit Bekli ve Piyade Uzman Çavuş Şahin Aslan şehit olmuştu. Şehitlerden Piyade Uzman Çavuş Şahin Aslan için, memleketi Bitlis'in Güroymak ilçesinde tören düzenleniliyor. Evli ve 3 çocuk babası olan Şehit Aslan için Güroymak Spor Salonunda yapılan törene Vali Oktay Çağatay, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı Ahmet Koca, kurum amirleri, askeri erkan, polisler, vatandaşlar ve ailesi katılıyor. Törenin ardından şehidin Budaklı köyünde toprağa verilmesi bekleniyor.

Sancaktepe'de Düşen Askeri Helikopterde Şehit Düşen Piyade Uzman Çavuş Şahin Aslan Son Yolculuğuna...

Haber Yayın Tarihi: 27.11.2018 02:40 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Meraklı vatandaşlar, cesedi görmek için demirlere tırmandılar
Beton mikserinin altında kalan babasının cansız bedenine sarılıp ağladı Cumhuriyetçi senatör Lindsey Graham, Erdoğan ve Trump'ın karşısında bacak bacak üstüne atarak oturdu