Son Dakika Haberleri: Genç İşçinin Cansız Bedeni, Çalıştığı Fabrikanın Atık Su Kuyusunda Bulundu

Genç İşçinin Cansız Bedeni, Çalıştığı Fabrikanın Atık Su Kuyusunda Bulundu

30 gün önce

İstanbul'da 22 yaşındaki işçinin cansız bedeni, çalıştığı demir doğrama fabrikasının atık su kuyusunda bulundu. Genç işçinin şüpheli ölümü araştırılıyor.

İstanbul Sancaktepe'de çalıştığı demir doğrama fabrikasının atık su kuyusunda, İsmail Y. (22) isimli işçinin cansız bedeni bulundu. İsmail Y.'nin cinayete mi kurban gittiği yoksa intihar mı ettiği araştırılıyor.

Olay, Meclis Mahallesi Manyas Sokak'ta gece saat 01.00 sıralarında meydana geldi. Demir doğrama fabrikasında çalışan İsmail Y. dün gece vardiyasında çalışmak üzere evden ayrıldı. Sabah saatlerinden itibaren ailesi ve mesai arkadaşları kendisinden haber alamayınca durumu polise bildirerek kayıp başvurusunda bulunuldu. Gece saatlerinde ise fabrikada çalışan bir kişi fabrikanın atık su kuyusunda hareketsiz yatan birisini gördü. Çalışan, olayla ilgili polis, sağlık ve itfaiye ihbarda bulundu.

3 METRE DERİNLİĞİNDEKİ KUYUDAN ÇIKARILDI

Fabrikaya gelen itfaiye ekipleri, yaklaşık 3 metre derinliğindeki atık su kuyusunda hareketsiz yatan kişiyi çıkararak sağlık ekiplerine teslim etti. Kuyudan çıkarılan kişinin hayatını kaybettiği belirlenirken, ölen kişinin ise İsmail Y. olduğu anlaşıldı. Olayın ardından fabrika ve çevresinde güvenlik önlemi alan polis ekipleri, soruşturmayı genişletti. Olay yeri inceleme ekipleri ise Y.'nin bulunduğu kuyu ve fabrikada delil araştırması yaptı.

ABLASI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

İsmail Y.'nin hayatını kaybettiğini öğrenerek fabrikaya gelen ablası ise sinir krizleri geçirdi. İsmail Y.'nin cansız bedeni, savcı ve polisin incelemelerinin ardından İstanbul Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Polis ekipleri, İsmail Y.'nin ölümünün cinayet mi yoksa intihar mı olduğunu araştırıyor. Öte yandan, İsmail Y.'nin borcu olduğu ve daha önce psikolojik sorunlar yaşadığı iddia edildi.

Olay yerinden görüntüler:

Genç İşçinin Cansız Bedeni, Çalıştığı Fabrikanın Atık Su Kuyusunda Bulundu
Haber Yayın Tarihi : 25.05.2019 04:22 Kaynak: DHA

YORUMLAR


Özge Ulusoy, İstanbul seçiminin ardından yaptığı paylaşımla çok konuşuldu! İmamoğlu'na "Oğlum" diye hitap eden Erkan Tan, Ordu Valisini göreve çağırdı: İstanbul Valiliği'ne tayin edilsin Son dakika! AK Parti'den sporda şiddet ve düzensizlikle ilgili yeni kanun teklifi