Sandıklı Belediyesi 500 üniversite öğrencisine burs verecek - Son Dakika

Sandıklı Belediyesi 500 üniversite öğrencisine burs verecek

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, eğitime destek kampanyası çerçevesinde 500 üniversite öğrencisine burs verileceğini açıkladı.

Sandıklı Belediyesi 500 üniversite öğrencisine burs verecek, System.String[]

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, eğitime destek kampanyası çerçevesinde 500 üniversite öğrencisine burs verileceğini açıkladı.

Çöl, yaptığı açıklamada, 2020-2021 eğitim öğretim yılında öğrenim gören üniversite öğrencilerine verilecek burs başvurularının başladığını belirtti.

Başvuruların "www.sanjet.com.tr" internet sitesinden alınmaya başladığını aktaran Çöl, şunları kaydetti:

"Süreç uzaktan da olsa Sandıklı Belediyesi olarak her zaman yanınızdayız. Bu yıl 500 öğrenci kardeşimize SANJET farkıyla burslarımız hazır. Geçen yıl verdiğimiz burs miktarını bu yıl Sandıklı Belediyesinin katkılarıyla arttırdık."

Başvuruların 15 Ekim mesai bitimine kadar devam edeceği öğrenildi.

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 14:27 - Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Sandıklı Belediyesi 500 üniversite öğrencisine burs verecek - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

20 bin kişinin verileri incelendi, grip ve korona aynı anda ölüm riskini ikiye katlıyor WhatsApp'a "çoklu cihaz desteği" özelliği geliyor! Ekran görüntüleri de paylaşıldı Koronavirüsten vefat eden hastanın cenazesi defnedildikten sonra tabutu yakıldı Spor yorumcusu Evren Turhan, "Seninle aynı programa çıkmam" dediği Emre Bol'la aynı yayında yer aldı Ölen penguenin midesinden N95 maske çıktı Aleyna Çakır ve Gülay Uygun'un dosyalarını kapatan Müge Anlı'ya tepki yağıyor Yasak olmasına rağmen 1500 kişilik düğün yapan AK Parti Milletvekili Yaman'a üst limitten ihlal cezası verildi Müge Anlı, şüpheli şekilde ölen Aleyna Çakır ve Gülay Uygun'un dosyalarını kapattı