Sanem Çelik, Aliye'de Oğlunu Oynayan İsimle 14 Yıl Sonra Aynı Pozu Verdi - Son Dakika

Sanem Çelik, Aliye'de Oğlunu Oynayan İsimle 14 Yıl Sonra Aynı Pozu Verdi

24.01.2018 12:38

Güzel oyuncu Sanem Çelik, bir döneme damga vuran Aliye dizisinde oğlunu canlandıran Ayberk Koçar ile aynı pozu verdi.

Ekranın unutulmayan dizilerinden birindi anne- oğulu canlandıran iki oyuncu tam 14 yıl sonra yeniden bir araya geldi ve aynı pozu verdi.

SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTILAR

Sanem Çelik, rol aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin setinde kendisini ziyarete gelen Koçar ile çektirdiği fotoğrafı Instagram sayfasında paylaştı.

"NE KADAR GÜZEL SÜRPRİZ YAPTIN"

Çelik'in "2004'ten 2018'e... Aliye dizimizdeki canım oğlum Arda'm, Ayberk'im sete ziyaretime geldi... Ne kadar güzel bir sürpriz yaptın güzel yüreklim" notuyla sayfasında yer verdiği bu poz takipçilerinden 30 bine yakın beğeni aldı.

BİR DÖNEME DAMGA VURDU

Sanem Çelik ile Halit Ergenç'in başrollerini paylaştığı Aliye dizisi 2004 yılında ekrana geliyordu. Çelik, dizide boşanmak üzere olduğu kocasının çocuklarını kendisinden ayırmaya çalışmasıyla mücadele eden bir anneyi canlandırıyordu. Onun iki çocuğundan birini de Ayberk Koçar canlandırıyordu.

Sanem Çelik, Aliye'de Oğlunu Oynayan İsimle 14 Yıl Sonra Aynı Pozu Verdi
Sanem Çelik, Aliye'de Oğlunu Oynayan İsimle 14 Yıl Sonra Aynı Pozu Verdi
Sanem Çelik, Aliye'de Oğlunu Oynayan İsimle 14 Yıl Sonra Aynı Pozu Verdi

Son Dakika Magazin Sanem Çelik, Aliye'de Oğlunu Oynayan İsimle 14 Yıl Sonra Aynı Pozu Verdi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Beren Saat, vefat eden eski aşkının doğum gününü kutladı, paylaşımdan çok yazdığı not dikkat çekti Beren Saat, vefat eden eski aşkının doğum gününü kutladı, paylaşımdan çok yazdığı not dikkat çekti Fransa kaosa sürükleniyor! Askerler bildiri yayınlayıp Fransa kaosa sürükleniyor! Askerler bildiri yayınlayıp "iç savaş" tehdidinde bulundu Havai'de korku dolu anlar! Denize giren kız çocuğu köpek balığından böyle kaçtı Havai'de korku dolu anlar! Denize giren kız çocuğu köpek balığından böyle kaçtı AK Parti'nin 'CHP yalan üretim merkezi' videosunda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kızdıran detay AK Parti'nin 'CHP yalan üretim merkezi' videosunda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kızdıran detay Ürdün'den İsral'e Mescid-i Aksa notası! Maslahatgüzar, Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı Ürdün'den İsral'e Mescid-i Aksa notası! Maslahatgüzar, Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı Pınar Altuğ, yeni imajıyla ilgili gelen 'estetik' yorumlarına samimi itirafta bulundu Pınar Altuğ, yeni imajıyla ilgili gelen 'estetik' yorumlarına samimi itirafta bulundu Sedat Peker'in 'Kemiklerini kırdırdım' dediği eski vekil İşbaşaran'dan yanıt geldi: Seni fazla öttürmezler Sedat Peker'in 'Kemiklerini kırdırdım' dediği eski vekil İşbaşaran'dan yanıt geldi: Seni fazla öttürmezler Sedat Peker iddiasını yükseltip kolunu ortaya koydu: Ağar, Mansimov'u öldürtmek için polis katilini Türkiye'ye getirdi Sedat Peker iddiasını yükseltip kolunu ortaya koydu: Ağar, Mansimov'u öldürtmek için polis katilini Türkiye'ye getirdi
Advertisement