Şanlıurfa Belediye Meclisi Toplantısı - Son Dakika

Şanlıurfa Belediye Meclisi Toplantısı

02.01.2012 19:07
Şanlıurfa Belediye Meclisi Toplantısı, System.String[]

Şanlıurfa Belediye Meclisi, Ocak ayı toplantısının birinci oturumunu yaptı.

Şanlıurfa Belediye Meclisi, Ocak ayı toplantısının birinci oturumunu yaptı.

Belediye basın bürosundan yapılan açıklamaya göre, Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba başkanlığında gerçekleştirilen toplantıda, ilk olarak Aralık ayında meclise sunulan ve ilgili birimlere havale edilen çeşitli konulara ilişkin soru önergelerine verilen yanıtlar okundu.

Daha sonra çeşitli konularda meclise sunulan soru önergeleri de yanıtlanmak üzere ilgili birimlere havale edildi.

Toplantıda gerçekleştirilen "Denetim Komisyonuna üye seçimi"nde AK Parti Meclis üyeleri Hümeyit Bilbay, Sadık Sade, Yusuf Mert, bağımsız Belediye Meclis üyeleri İbrahim ve Hilmi Kadayıfçı denetim komisyonuna üye olarak seçildi. Yeni seçilen üyelerin 1 yıllığına görev yapacakları belirtildi.

"Kamulaştırma Komisyonu"nun görev süresinin uzatılmasıyla ilgili gündem maddesinde ise 2011 yılında Kızılkoyun, Beykapısı ve Harrankapı Caddesi üzerinde kamulaştırma yapan üyelerin görev sürelerinin buradaki görüşmelerin tamamlanmasına kadar uzatılmasına oy birliğiyle karar verdi.

Belediye bünyesinde teftiş, sosyal yardım, çevre koruma ve kontrol müdürlüğü gibi yeni birimlerin kurulmasını öngören gündem maddesini de ele alan Belediye Meclisi, bu maddenin bir sonraki ayda görüşülmesine karar verdi.

Ayrıca Şanlıurfa İtfaiyesinin güçlendirilmesi amacıyla satın alınması istenilen "2 Adet yangın söndürme, 2 adet su nakil aracı" alınması da oy birliğiyle kabul edildi.

- ŞANLIURFA

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Şanlıurfa Belediye Meclisi Toplantısı - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yangının bir türlü kontrol altına alınamadığı Manavgat'ta incelemelerde bulundu 14:35 Cumhurbaşkanı Erdoğan, yangının bir türlü kontrol altına alınamadığı Manavgat'ta incelemelerde bulundu Kayıp olarak aranan 2 çocuk babası, yanında ekmek bıçağıyla ölü bulundu 13:59 Kayıp olarak aranan 2 çocuk babası, yanında ekmek bıçağıyla ölü bulundu Alman devi Dortmund, Szalai için Fenerbahçe'ye resmi teklif mektubu gönderdi 13:45 Alman devi Dortmund, Szalai için Fenerbahçe'ye resmi teklif mektubu gönderdi
Kızların etek altı fotoğraflarını çeken sapığı evire çevire dövdüler! Anbean kamerada 13:26 Kızların etek altı fotoğraflarını çeken sapığı evire çevire dövdüler! Anbean kamerada Arda Turan'ın teknesinde güzel sevgilisiyle aşka gelen G.Saraylı Oğulcan, öpücüklere boğuldu 13:14 Arda Turan'ın teknesinde güzel sevgilisiyle aşka gelen G.Saraylı Oğulcan, öpücüklere boğuldu Ağacı ateşe vermeye çalıştıkları anlar olay yaratmıştı! Zonguldak Valiliği iddiaları yalanladı 12:42 Ağacı ateşe vermeye çalıştıkları anlar olay yaratmıştı! Zonguldak Valiliği iddiaları yalanladı
Minibüs ve otomobil kafa kafaya çarpıştı, aynı aileden 5 kişi feci şekilde can verdi 12:06 Minibüs ve otomobil kafa kafaya çarpıştı, aynı aileden 5 kişi feci şekilde can verdi Ünlü astrolog Arzum Koyuncu'nun 11:29 Ünlü astrolog Arzum Koyuncu'nun "eskort" isyanı! Sosyal medya için anlaştığı adam kabusu yaşattı
Advertisement